Sizi Arayalım

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
info@erstour.com

Kayıt Ol Şifremi hatırlat
Giriş Yap

İş Ortaklarımız

İş Ortaklarımız

ERS, hotelsofturkey.com, medicaltoursim.com.tr,  goturkey.tv  ve turvetatil.com gibi Türkiye`nin önde gelen tanıtım ve satış portallarının kontratlarını yapmaktadır.

Amacımız tek kaynaktan Türkiye`deki tüm otellere kolayca ulaşılabilmesi ve online rezervasyon yapılabilmesidir.

Çok dil ve para birimli çalışan iş ortaklarımız aynı zamanda yabancı acenteler için de şifre ile ulaşılan market bazlı net fiyatlar sağlamaktadır. 

Kendi kontratlarımızın yanısıra ERS dünya üzerinde booking, expedia, amadeus, galileo gibi 25 i aşkın ana dağıtıcı ile XML entegrasyon sağlamakta, otellerin fiyatlarını anlık olarak bu online kanallara göndermektedir.

Oteller için sağladığımız online rezervasyon sistemimiz RezervasyonAl.com yüzlerce otelde Elektra Otel Programı ile entegre çalışmaktadır.

Kendi satış kanallarımız ve ana dağıtıcılar dışında, Türkiye ve dünyada 150 ye yakın acente ve kurum, ERS nin sağladığı online seyahat portallarını kullanmaktadır.  Türkiye nin önde gelen seyahat acentelerinin yanısıra Kamu Hastaneleri Birliği ve TürkTelekom gibi kamu ve özel sektörün ileri gelen grupları da sistemimizi kullanmaktadır.

ERS nin geliştirdiği ve kaynak sağladığı online satış sistemlerinden bazıları :

 
www.vip.com.tr
Vip Tourism www.vip.com.tr
www.islamiotel.com
İslami Otel www.islamiotel.com
www.tttur.work
Türk Telekom www.tttur.work
www.iskotur.com
İsko Tour www.iskotur.com
www.suaytur.com
Suay Tour www.suaytur.com
www.axastravel.com
Axas Travel www.axastravel.com
www.helaltatilim.com
Helal Tatilim www.helaltatilim.com
www.724transfer.com
7/24 Transfer www.724transfer.com
www.enuyguntransfer.com
En Uygun Transfer www.enuyguntransfer.com
www.zegantravel.net
Zegan Travel www.zegantravel.net
www.meditravelturkey.com
Medi Travel Turkey www.meditravelturkey.com
www.visitexpo2016.com
Visit Expo 2016 www.visitexpo2016.com
www.islamiotelsatisofisi.com
İslami Otel Satis Ofisi www.islamiotelsatisofisi.com
www.oteldensatinal.com
Otelden Satin Al www.oteldensatinal.com
www.garantikongre.com
Garanti Kongre www.garantikongre.com
www.room2night.com
Celex Travel www.room2night.com
Dt Transfer www.dttransfer.com
Booking Matic www.bookingmatic.com
Tatil Kesif www.tatilkesif.com
Go Turkey www.goturkey.tv
Tatil Maximumda www.tatilmaximumda.com
Bonusla Tatil www.bonuslatatil.com
Cardfinans Tatil www.cardfinanstatil.com
Axess Tatil www.axesstatil.com
Tur ve Tatil www.turvetatil.com
Helal Tatilim www.helaltatilim.com
Hotels of Turkey www.hotelsofturkey.com
>
asdasdasd asdasdasd
;
TOPLAM