Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com

RegisterRemind My Password
Sign in

Sözleşme

1.       Taraflar                                 

 

1-ERS Yazılım Internet Turizm San T.A.Ş. Altınkum Mah. 423 Sok.07070 No35/5 Konyaaltı Antalya

Kurumlar Vergi Dairesi, Vergi No:3680267913“HotelAdvisor.net” olarak 

 

2-Tesis Adı          :………………………………………………………………………………………………………………………

Resmi Ünvanı     :………………………………………………………………………………………………………………………

Adres                   :………………………………………………………………………………………………………………………

Vergi Daire - No                :……………………………………………………………………………“tesis” olarak anılacaktır.

 

2.       SözleşmeKonusu                

 

HotelAdvisor.net tesislerin internette tanıtım ve satış yapmalarını sağlayan bir online rezervasyon platformudur. Bu platform her tesis için ayrı adreste oluşturulan bir web sitesi, web uygulamaları ve HotelAdvisor.net adresindeki satış portalını içerir.

 

Amacı tesisin webi, sosyal medyayı, mobil uygulamaları ve B2B veri iletişimini bütünleşik bir biçimde kullanarak konaklayacak müşterilere ve satıcılara (diğer acente ve online satış kanallarına) tanıtımını yapmak ve rezervasyon almasını sağlamaktır. 

 

 

HotelAdvisor.net üyelik ile çalışılan, rezervasyonlardan komisyon ve ücret alınmayan, ödemenin direk tesise yapıldığı bir platformdur. HotelAdvisor.net üzerinde tesisler sadece diğer acentelere ve satış kanallarına (satış ortakları) belirledikleri komisyon oranında bir ödeme yaparlar.

 

 

Bu sözleşme HotelAdvisor.net platformunu kullanma konusunda tarafların karşılıklı hak ve yükümlülüklerini belirler.

 

3.       Tarafların Hak veYükümlülükleri                 

 

1.       Tesis kendisine verilen kod ve şifre ile HotelAdvisor.net içerisinde tesise ait bilgileri doldurmayı ve fotoğrafları yüklemeyi, bu bilgilerin içeriğinden ve doğruluğundankendisinin sorumlu olduğunu kabul ve taahhüt eder. Bu bilgilerin tanıtım ve satış amacıyla kullanılması konusunda HotelAdvisor.net’ı tam yetkili kılar. HotelAdvisor.net bu bilgileri yazılı ve görsel medyada, webde, mobil dünyada ve sosyal medyada paylaşabilir; diğer satış kanallarında yayınlayabilir;diğer dillere tercüme edebilir,iş ortakları ve diğer satış kanallarına bu bilgileri aynı haklarla kullanması için verebilir.

 

2.      HotelAdvisor.net müşteriden ödeme almaz, misafir seçtiği rezervasyon şartlarına göre ödemeyi direk olarak tesise yapar. Tesis ödemeyi HotelAdvisor.net in sağladığı sanal pos ile rezervasyon anında da alabilir veyakredi kartı bilgilerinisadece güvence olarak tutarak ödemenin tesiste yapılmasını isteyebilir. Hatta bu iki ödeme şeklini misafirin tercihine bırakabilir.

Eğer otelde ödeme yöntemi tercih edilmişse misafirin kredi kartıyla ilgili yaşanabilecek herhangi bir sorunda (çıkış gününde limitin yetersiz olması, kartın geçerliliğini kaybetmesi vb.) rezervasyona ait tahsilatı tamamlamak tesisin sorumluluğunda olacaktır. 

Ödeme HotelAdvisor.net e ait sanal pos sistemi kullanarak alınmışsa HotelAdvisor.net bu ödemeyi banka bloke süresi bitiminde bankanın aktardığı net miktarı otelin hesabına rezervasyon nosunu belirterek aktarır. Eğer rezervasyonda iade veya iptal olasılığı var ise rezervasyonun otele giriş gününde ödemeyi aktarır.

 

3.      HotelAdvisor.net üzerinden gelen rezervasyonlar tesisin belirlediği fiyat, müsaitlik ve diğer satış koşullarına göre gelir; ödeme veya kredi kartı bilgileri online olarak alınıp otele aktarılır bu nedenle garantili rezervasyon sayılır ve tesis tarafından otomatik onaylanmış kabul edilir. Tesis bu rezervasyonları geri çeviremez veya iptal edemez. Tesis müsait odası olmadığı takdirde (overbooking durumu) müşterilerini denk veya daha iyi bir tesiste konaklatmak ve transfer dahil tüm masraflarını karşılamak zorundadır.

 

4.      Tesis, HotelAdvisor.net üzerinden yapılan rezervasyonlar ve konaklama ile ilgili, son tüketiciden gelecek tüm şikayet ve zarar tazmin taleplerinde  HotelAdvisor.net’in sorumlu olmadığını,  bu taleplerin tümünün kendisi tarafından işleme alınacağını kabul ve taahhüt eder.

 

5.      Rezervasyonların müşteriler tarafından iptali veya noshow durumu tesisin belirlediği koşullara bağlıdır. Tesis süreye ve rezervasyon tipine bağlı olarak ilk gecenin veya tüm rezervasyon ücretinin tesis tarafından belirlenen yüzdesini tahsil edebilir.

 

6.      HotelAdvisor.net platformu satış ortakları olarak anılan diğer seyahat acentelerine ve online satış kanallarına açık bir sistemdir. Eğer rezervasyonlar bu satış ortakları tarafından gönderilirse tesis bu kurumlara önceden belirleyeceği komisyon oranını vermeyi kabul eder.

 

7.      Tesis, diğer “satış ortakları”tarafından yapılan rezervasyonlarla ilgili çıkacak anlaşmazlıklarda HotelAdvisor.net’ in taraf olmadığını, doğrudan “satış ortakları” ile anlaşma yoluna gideceğini kabul eder.

8.      Tesis kendisine şifrelenerek iletilen kredi kartı bilgilerini PCI standartlarına göre kullanacağını ve bulundurulması ile ilgili sorumlulukları kabul eder.

 

9.      Sözleşme süresi 1 yıldır; sözleşme süresi bitiminde taraflar karşı tarafa yazılı olarak bildirerek sözleşmeyi fesih edebilirler; bir yıllık süre sonunda yazılı olarak bildirilmediği sürece otomatik olarak bir yıl daha uzar. Süresinden önce yapılan sözleşme fesihlerinde, otel ödediği bedelin iadesini almayacağını kabul ve taahüt eder.

 

10.  Hoteladvisor.net, doğabilecek teknik arızaların mümkün olan en hızlı ve doğru şekilde giderilmesinden sorumludur, sistemin kullanımından kaynaklı sorunlardan kesinlikle mesul tutulamaz.

 

11.  Bu sözleşme site kullanım koşulları ile birlikte geçerlidir sözleşmeyi imzalayarak taraflar site kullanım koşullarını da kabul etmiş sayılırlar.

 

Üyelik Başlangıç Tarihi ve Bedeli                  :…………………………………………………………

Diğer Satış Ortakları İçin Komisyon %          :…………………………………………………………

Tercih Edilen Ödeme Alma Şekilleri                   :Kendi Sanal POS       SanalPOS     Tesiste Ödeme Alma

Banka Şube ve Hesap No (Sanal Pos İçin)    :…………………………………………………………

Uçak ve Transfer Modulu Eklenmesi             : Evet                    Hayır

Noshow Bedeli                                    İlk gece ücreti       Tüm Konaklama Bedeli       Diğer ………………….

         İptal Şartı                                                    :….güne kadardır.

 

4.      Taraflar                                 

Tarih : ……………………

 

Tesis                      : ……………………                                            HotelAdvisor.Net  Adına

YetkiliKişi              : ……………………

Görevi                    : ……………………

Email                     : ……………………

Tel                         : ……………………

 

İmza - Kaşe            : 

;
Conversation via Whatsapp
905385446400
Ers Tour | Call Center
Click To Call
TOTAL