Sizi Arayalım

Ad
Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta Adresiniz
Konu
Arama Zamanı
Mesaj
 

 
info@erstour.com

Kayıt OlŞifremi hatırlat
Giriş Yap

İş Ortaklarımız

İş Ortaklarımız

ERS, hotelsofturkey.com, medicaltoursim.com.tr,  goturkey.tv  ve turvetatil.com gibi Türkiye`nin önde gelen tanıtım ve satış portallarının kontratlarını yapmaktadır.

Amacımız tek kaynaktanTürkiye`deki tüm otellere kolayca ulaşılabilmesi ve online rezervasyon yapılabilmesidir.

Çok dil ve para birimli çalışan iş ortaklarımız aynı zamanda yabancı acenteler için de şifre ile ulaşılan market bazlı net fiyatlar sağlamaktadır. 

Kendi kontratlarımızın yanısıra ERS dünya üzerinde booking, expedia, amadeus, galileo gibi 25 i aşkın ana dağıtıcı ile XML entegrasyon sağlamakta, otellerin fiyatlarını anlık olarak bu online kanallara göndermektedir.

Oteller için sağladığımız online rezervasyon sistemimiz RezervasyonAl.com yüzlerce otelde Elektra Otel Programı ile entegre çalışmaktadır.

Kendi satış kanallarımız ve ana dağıtıcılar dışında, Türkiye ve dünyada 150 ye yakın acente ve kurum, ERS nin sağladığı online seyahat portallarını kullanmaktadır.  Türkiye nin önde gelen seyahat acentelerinin yanısıra Kamu Hastaneleri Birliği ve TürkTelekom gibi kamu ve özel sektörün ileri gelen grupları da sistemimizi kullanmaktadır.

ERS nin geliştirdiği ve kaynak sağladığı online satış sistemlerinden bazıları :

 
;
Whatsapp ile görüş
905385446400
Ers Tour | Call Center
Tıklayın Sizi Arayalım
TOPLAM