Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com

RegisterRemind My Password
Sign in

Biz Kimiz?

Biz Kimiz?

erstour.com Türkiye`de ve Dünyada binlerce uçak, otel ve transfer hizmetlerini aynı anda online olarak satışa sunabilen ERS AŞ `nin bir ürünüdür.

ERS AŞ. adından da anlaşılacağı üzere turizm ve seyahat sektörüne Elektronik Rezervasyon Sistemleri konusunda altyapı ve kaynak oluşturmak üzere kurulmuş bir turizm ve teknolojisi firmasıdır. 

Turizm sektöründe 20 yılı aşkın süredir çalışmakta olan bilişim uzmanları ile sektörün profesyonel yöneticileri tarafından kurulmuş; üniversiteler ve akademisyenlerle tam bir işbirliği içerisinde gelişmiş; Tübitak ve Microsoft tarafından desteklenmiş projesi ile kısa süre içerisinde Türkiye ve dünyada binlerce otel, acente ve kurumun elektronik rezervasyon çözümü haline gelmiştir.

ERS daha ilk yılında, aralarında expedia, booking, amadeus, tripadvisor gibi dünya devlerinin bulunduğu 25`i aşkın firma ile elektronik entegrasyon yapmış, Türkiye ve dünyada sayısı 3000`i bulan Elektra kullanan otele online rezervasyon olanağı sağlamıştır.

Şirketimiz aralarında Gezisitesi.com, TürkTelekom, Kamu Hastaneleri Birliği (MediTravelTurkey.com), TatilSepeti.com, Bavul.com, HotelsOfTurkey.com, GoTurkey.tv  gibi 150 yi aşkın seyahat acentesinin ve kurumun elektronik rezervasyon sistemlerinin geliştirilmesinde ve/veya otel kontrat ve fiyatlarının sağlanmasında aktif rol oynamaktadır.

Şirketimize bağlı seyahat acentemiz erstour.com ise, bugün 3 şehirde 70 i aşkın personeli ile faaliyet göstermekte; Türkiye`de 4 değişik bölgede yerleşik ve uzman bir kontrat ekibi ile çalışmaktadır.

 

150 yi aşkın online satış kanalımız ile kısa sürede 40.000 i aşkın rezervasyon ve 250.000 gecelemeye ulaştık ve hızla büyüyoruz.

 

;
Conversation via Whatsapp
905385446400
Ers Tour | Call Center
Click To Call
TOTAL