Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com

RegisterRemind My Password
Sign in
°C

Yusuf Yigitoglu Konagi - Special Class

Edit
GuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomExteriorOutdoor DiningGuestroomFireplaceGuestroomBathroomGuestroomGuestroomRestaurantExterior detailFireplaceRestaurantGuestroomGuestroomGuestroomFeatured ImageExteriorGuestroomView from HotelView from HotelView from HotelBathroomBathroom SinkExteriorExteriorGuestroomGuestroomLobby Sitting AreaLobby Sitting AreaRestaurantRestaurantRestaurantRestaurantRestaurantExterior
Contact
+903843417400
+90 242 229 98 99
info@erstour.com
Yunak Mah. Teyfik Fikret Cad. No:34
Description
Kapadokya'nın tarihi bölgesinde yer alan bu ayrıcalıklı otel, ücretsiz Wi-Fi ve bünyesinde ücretsiz otopark sunmaktadır. Tesis TV ve minibar bulunan rahat konaklama birimleri ile hizmet vermektedir. Yusuf Yiğitoğlu Konağı'ndaki tüm oda ve süitlerde saç kurutma makinesi ve banyo malzemeleri içeren özel banyo bulunmaktadır. Bazı geniş süitlerde oturma alanı da vardır. Otelde mağara süitler de sunulmaktadır. Otel personeli çevre hakkında bilgi verebilir, gezilerinizi organize edebilir. Otelin resepsiyonu günün 24 saati hizmet vermektedir. Ürgüp şehir merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesinden daha yakında bulunan Yusuf Yiğitoğlu Konağı, Göreme Milli Parkı'na 7,5 km uzaklıktadır. Nevşehir kent merkezi ise 22 kilometre uzaklıktadır. Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Ürgüp noktasında en beğendikleri kesim.
The total package price, including the flight + hotel.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com
Kapadokya'nın tarihi bölgesinde yer alan bu ayrıcalıklı otel, ücretsiz Wi-Fi ve bünyesinde ücretsiz otopark sunmaktadır. Tesis TV ve minibar bulunan rahat konaklama birimleri ile hizmet vermektedir. Yusuf Yiğitoğlu Konağı'ndaki tüm oda ve süitlerde saç kurutma makinesi ve banyo malzemeleri içeren özel banyo bulunmaktadır. Bazı geniş süitlerde oturma alanı da vardır. Otelde mağara süitler de sunulmaktadır.
Otel personeli çevre hakkında bilgi verebilir, gezilerinizi organize edebilir. Otelin resepsiyonu günün 24 saati hizmet vermektedir. Ürgüp şehir merkezine 10 dakikalık yürüme mesafesinden daha yakında bulunan Yusuf Yiğitoğlu Konağı, Göreme Milli Parkı'na 7,5 km uzaklıktadır. Nevşehir kent merkezi ise 22 kilometre uzaklıktadır. Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Ürgüp noktasında en beğendikleri kesim.
24-Hour Reception
Airport Shuttle *
Bar
Barbeque Facilities
Breakfast in the Room
Car Park
Currency Exchange
Direct Dial Phone
Dry Cleaning
Facilities for Disabled Guests
Family Rooms
Fax/Photocopy
Free Bathroom Supplies
Hairdryer
Honeymoon Suite
Laundry
Meeting/Banquet Facilities
Mini Bar
Newspapers
Packed Lunches
Rental Car
Restaurant
Restaurant (à la carte)
Room Service
Safety Deposit Box
Transfer Service *
VIP Room Facilities
Wi-Fi Internet Connection
Air Conditioner
Bridal suite
Express Check-In/Check-Out
No pets allowed
Non Smoking Rooms
Terrace
Satellite Channels
* Marked services are not free of charge.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com
38.6334,34.90614
ha11762Hotel/ha.11762-Yusuf-Yigitoglu-Ko88
Ages
Conversation via Whatsapp
905385446400
Ers Tour | Call Center
Click To Call
TOTAL