Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com

RegisterRemind My Password
Sign in
°C

Spice Hotel

Edit
Spice Hotel69614Spice Hotel69615Spice Hotel69616Spice Hotel69617Spice Hotel69618Spice Hotel69619Spice Hotel69620Spice Hotel69621
Contact
+902427153535
+90 242 229 98 99
info@erstour.com
İskele Mevkii, Belek - 07506 Antalya
Description
Spice Hotel & SPA'nın kendi mistik ruhunu Akdeniz'in büyüleyici güzelliği ile pekiştiren sihirli dünyasına hoş geldiniz.SPICE; sadece beklentilerinizin değil hayallerinizin de esin kaynağı olacak.
Continue...
The total package price, including the flight + hotel.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com
Spice Hotel & SPA'nın kendi mistik ruhunu Akdeniz'in büyüleyici güzelliği ile pekiştiren sihirli dünyasına hoş geldiniz.
SPICE; sadece beklentilerinizin değil hayallerinizin de esin kaynağı olacak.
24-Hour Reception
Air-Condition
Bar
Family Rooms
Lobby Bar
Restaurant (à la carte)
Safety Deposit Box
Shops in Hotel
Snack Bar
Animation Team
Basketball
Beach Volleyball
Children's Swimming Pool
Honeymoon Suite
Room Service *
Transfer Service *
Wi-Fi Internet Connection
Fitness Center
Indoor Pool
Massage *
Outdoor Pool 
Sauna
Spa&Wellness center
Tennis Court
Turkish Bath
* Marked services are not free of charge.

Gizlilik Sözleşmesi

Spice Hotel & Spa olarak misafirlerimize üstün ürün ve hizmeti sunma arzusundayız. Misafirlerimize , onların sadakatine ve gizliliğine  büyük önem veriyoruz.

‘‘Spice Hotel & Spa’ Gizlilik Beyanı’’ ister bu site üzerinden veya bizimle olan yazılı ve sözlü iletişimleriniz vasıtasıyla sizden veya sizin hakkınızda topladığımız kişisel bilgileri nasıl kullandığımıza dair bilgi vermek amacıyla hazırlanmıştır.

Firmamız siz kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, e-posta vb…) sizlerden formlar yolu ile site üzerinden talep etmektedir.Firmamız bilgisayarlarında güvenli bir ortamda toplanan bu bilgiler (dönemsel promosyonlar, çeşitli kampanya çalışmaları, kullanıcı profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik üye profili “kategorizasyonu” çalışmalarında) sadece firmamız bünyesinde kullanılmaktadır.

www.spice.com.tr alan adlı Web Sitesi’nin (kısaca “Web Sitesi” olarak anılacaktır) tüm hakları İçkale Turizm İnşaat Sanayi Taahhüt ve Ticaret A.Ş. (kısaca “İçkale” olarak anılacaktır) aittir. İçkale, Web Sitesi üzerinden kullanıcılar tarafından kendisine elektronik ortamda iletilen kişisel bilgileri, üyeleri ve müşterileri ile yaptığı sözleşmeler veya işbu Gizlilik Politikası ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında, üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Kişisel bilgilerin yanlış olmasından kaynaklanacak zararlardan İçkale  sorumlu tutulamaz.

Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir.

İçkale, Web Sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. İçkale, link vasıtasıyla erişilen sitenin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır. İçkale, işbu Gizlilik Politikasında aksi belirtilmedikçe ve aşağıda belirtilen sınırlı durumlar haricinde, işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve üçüncü kişilere kullanıcılara ait bilgileri açıklamayacaktır. Bu durumlar ;

A. Yetkili hukuki otoriteler tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik v.b. hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uyulması;

B. İÇkale’ nin müşterileri ile yaptığı sözleşmelerin gereklerinin yerine getirilmesi ve bunların uygulamaya konulması;

C. Yetkili idari veya adli otoriteler tarafından, usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturmanın yürütülmesi amacıyla, kullanıcılarla ilgili bilgi talep edilmesi;

D. Kullanıcıların hakları veya güvenliklerini korumak için bilgi verilmesi halleridir.

İçkale, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. İçkale gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın, Web Sitesine ve sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, İçkale’ nin herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

İçkale, işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Web Sitesinde yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. İçkale’ nin değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, Web Sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlülüğe girer. İşbu gizlilik sözleşmesi Web sitesinde yayımlanan Kullanım Koşullarının ayrılmaz bir parçasıdır.

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com
36.8517,31.0655
ha8059Hotel/ha.8059-Spice-Hotel
Ages
Conversation via Whatsapp
905385446400
Ers Tour | Call Center
Click To Call
TOTAL