Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com

RegisterRemind My Password
Sign in

İnternet Sitesi Hükümleri, Kullanım Koşulları ve Bildirimleri

Site son kullanıcı veturvetatil.com alt acentelerinin kullanımına açıktır. turvetatil.comseyahatportalını kullanan alt acenteler, acente sözleşmesine itafen kullanım koşullarınıda kabul ederler.

Siteye erişiminizden veya siteyi kullanımınızdan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatle okuyunuz. Siteye erişmekle veya siteyi kullanmakla, aşağıda belirtilen şartlar ve hükümlerle bağlı olmayı kabul etmektesiniz. Eğer bu şartlar ve hükümlerle bağlı olmak istemezseniz, siteye erişmeyebilir veya siteyi kullanmayabilirisiniz ve böyle bir kullanıma başladıysanız kullanımı derhal durdurmalısınız. www.turvetatil.com bu sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu değişiklikler değiştirilmiş sözleşmenin siteye konulmasıyla derhal yürürlük kazanır. Siz bu değişikliklerden haberdar olmak amacıyla periyodik olarak sözleşmeyi gözden geçirmeyi kabul etmektesiniz ve siteye devam eden erişiminiz veya devam eden siteyi kullanımınız değiştirilmiş sözleşmeyi kesin olarak kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

 

1. Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları:

www.turvetatil.com sitesinin tüm hakları ERS Yazılım Internet Turizm Sanayi ve Ticaret AŞ. `ye aittir. Bu web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. 


Kullanıcı Website dahilinde bulunan ürünleri, bigileri, her türlü veritabanını, resimleri, metinleri, ikonları, görsel ve işitsel vesair imgeleri, video klipleri, dosyaları, web sitesi, software-code`ların html kodu ve diğer kodlar vs. ile , tasarımları, katalogları ve listeleri kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağı, kopyalamayacağı, dağıtmayacağı, işlemeyeceğini, online ya da diğer bir yöntem kullanılmak suretiyle göndermeyeceğini, gerek bu eylemleri ile gerekse de başka yollarla, turvetatil.com ile doğrudan ve/veya dolaylı olarak rekabete girmeyeceğini kabul ve taahhüt etmektedir. 

  • Sitede yer alan her türlü bilgi ve materyal; 
  • Site`nin tamamı ya da bir bölümü revize edilerek, ekleme yapılarak ya da bir kısmı değiştirilerek farklı bir biçimde kullanılamaz. 
  • Sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz.

 

2. Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi:

turvetatil.com` in herhangi bir sebep göstermeksizin ve önce veya sonra ihbarda bulunmaksızın bu kullanım koşullarını değiştirme, ilavede bulunma veya yenileme hakkı saklıdır. Bu web sayfalarının kullanılması ile kullanıcı, mevcut versiyon ile sınırlandırılmış olduğunu kabul eder.

 

3. Üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantılara (Linklere) Dair:

www.turvetatil.com, sitesinde direkt ya da dolaylı yoldan diğer sitelere bağlantı (link) verilebilir. Bu bağlantıların amacı bilgi vermek ya da reklamdır. Kullanıcı, site üzerindeki linklerin kaynakları üzerinde turvetatil.com` in hiçbir kontrolü olmadığı için, www.turvetatil.com `in linklerinin gösterdiği web sitelerinin veya kaynakların ulaşabilirliğinden sorumlu olmadığını ve bu web siteleri ve kaynaklar üzerinde bulunan veya bunlardan elde edilebilen hiçbir içerik, reklam, ürün veya diğer materyalden sorumlu olmadığını kabul eder. Kullanıcı ayrıca www.turvetatil.com`in böyle herhangi bir web sitesi veya kaynak üzerinde veya bunlar yoluyla elde edilebilen herhangi bir içerik, mal veya hizmete güvenerek veya bunlar tarafından veya bunların kullanımı ile bağlantılı olarak neden olunan ya da neden olunduğu iddia edilen herhangi bir zarar veya kayıptan doğrudan veya dolaylı olarak sorumlu olmadığını kabul eder.

 

4. Kullanıcı Bilgileri:

www.turvetatil.com sitesinde; kullanıcıların dolduracakları talep ve rezervasyon formlarının yer aldığı bölümler yer almaktadır. Bu bölümlerin doldurulması esnasında kullanıcıların küfür, tehdit, tahrik, rahatsız edici sözleri ve kanuna aykırı içerikler kullanma ve başkalarının kanuni ve kişisel haklarına zarar verme hakları yoktur. Ayrıca bu formların kopyalanarak kullanılmaları veya yeniden üretilmek amacıyla örnek olarak kullanılmaları yasaktır. Kullanıcılarının bu sayfaları kullanarak bir ürün ya da hizmet satma, ticariamaçlı reklam yapma ve benzeri ticari davranışlarda bulunma hakları yoktur.

 

5. Hak ve Sorumluluklar:

www.turvetatil.com sitesine bulunan içerikler sürekli kontrol edilmekte ve güncellenmektedir. Ancak, www.turvetatil.com  site içeriğindeki bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz, sayfalarında her türlü değişiklik ve yeniliği istediği anda yapabilir. Bu değişikliklerden dolayı doğabilecek hiçbir rezervasyon, satış veya bilgi hatasından dolayı www.turvetatil.comsitesi ve sahibi ERS Yazılım Internet Turizm Sanayi ve Ticaret AŞ. `ye sorumluluk yüklenemez. 

 

6. İptal, İade, Değişiklik Şartları

Satın alınan uçak biletlerinde iade ve iptal ceza bedeli, havayolu iptalkuralları çerçevesinde uygulanacaktır.

Biletleme esnasında tahsil edilen Biletleme Hizmet Bedeli iade edilmeyecek olup, iade, değişiklik ve iptalişlemlerinde yurt içi biletler için 10 TL, yurtdışı biletler için 20 TL işlem bedeli alınacaktır.

Havayollarının değişiklik ve iptalşartlarında farklı uygulama başlatması halinde güncel uygulama dikkate alınacaktır.

Iadesi mümkün olan uçak biletlerinin, iadesi sadece bilet satın alma işlemlerinde kullanılan kredi kartına yapılır.

Genel havayolu kuralı olarak, tek bir kişi için aynı tarih aralığında aynı havayolu için birden fazla rezervasyon yapılmış olduğu tespit edildiğinde Rezervasyon kuralları gereği mükerrer olduğu tespit edilen rezervasyonlardan sadece bir tanesi geçerli olacak, bunun dışındaki kayıtlarınız havayolları tarafından uyarı yapılmaksızın iptal edilecektir. Bu sebeple, aynı kişi adına rezervasyonu birkaç kere yaptığınız takdirde, tüm rezervasyonlarınızın iptalinden turvetatil.com sorumluluk yüklenmeyecektir.

7. Değişiklikler

Web sitemiz üzerinden veya turvetatil.com Destek Hattından yardım alarak tamamlanmış uçak biletlerinizde değişiklikyapmak içinturvetatil.com web sitesinde yer alan bilet içi işlemler bölümüne talep geçerek işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Değişiklik işlemleriniz için bilet ekranı içindeki iletişim kutusuna girdiğiniz bilgiler tamamen sizin sorumluluğunuzdadır, yanlış anlaşmaya neden olabilecek yazışmalarda bulunmamanız işleminizin istediğiniz gibi gerçekleşmesi için çok önemlidir. Yazışmalardan kaynaklanan hatalı işlemlerden turvetatil.com sorumlu değildir.

Değişiklik işlemleriniz için eğer biletleme yapılan havayoluna ait sınıf/parkur/uçuş kuralı gereği ceza ya da iade tutarı oluşmuşsa, bunun için onayınız yine aynı ekran üzerinden sorulacaktır. Onay vermediğiniz hiç bir işlem gerçekleştirilmeyecektir.

8. Bagaj Hakları

turvetatil.com Web sitesinden yapılan biletlemelerde iç veya dış hat, uzak, orta veya yakın mesafelere göre Havayollarının belirlemiş olduğu bagaj hakları esastır. Fazla bagaj havayolunun belirledigi ücrete tabidir.

Bagaj ve uçuş esnasında taşınması gereken evcil hayvan/müzik aleti vb. diğer malzemeleri bilet içi işlemler bölümünde bize iletebilirsiniz. Havayoluna not olarak bildirilecek taleplerinizin check-in sırasında havayolu tarafından kabul edilmemesi halinde turvetatil.com herhangi bir sorumluluk üstlenmez.

9. Charter Genel Şartlar ve Kurallar

Charter uçuş, tedarikçi bir firmanın ilgili havayolundan uçak kiralayarak özel seferler düzenlemesi anlamına gelmektedir. Charter uçuşlar, normal tarifeli uçuşlardan, hem ücret hem de uçuş kuralları açısından farklılık göstermektedirler. Charter uçak biletini havayolu firmasından doğrudan satın alamazsınız. Havayolları, kendi web sitelerinde charter uçuşlar ile ilgili bilgiye yer vermezler. turvetatil.com üzerinden satın alınan charter uçuşlar, tedarikçi firmalar tarafından onaylı uçuşlardır. turvetatil.com üzerinden charter uçuş satın aldığınızda uçuş detaylarınız e-posta ve sms olarak gönderilmektedir.

turvetatil.comüzerinden charter uçuş satın aldığınızda aşağıdaki maddeleri peşinen kabul etmiş olursunuz. turvetatil.com herhangi bir sorumluluk üstlenmez.

1.      Charter biletlerin iadesi ve iptali mümkün değildir.

2.      Bilet üzerinde değişiklik yapılamaz. Tarih, saat, parkur ve isim değişikliği mümkün değildir.

3.      Yolcu bilgileri tam, eksiksiz ve doğru bir biçimde girilmelidir. Bu bilgilerin doğruluğunun kontrolü tamamen yolcuların sorumluluğundadır.

4.      Uçuştan 1 gün önce mutlaka saat ve terminal teyidi alınmalıdır.

5.      Check-in sırasında dış hatlar için pasaport hazır bulundurulması gerekmektedir.Aksi taktirde yolcular uçuşa kabul edilmezler.

6.      Uçuş tarih ve saat değişiklikleri olabilir. Yolcular bu değişiklikleri peşinen kabul etmektedirler.

7.      Yolcular uçuş listesinde ad ve soyadının yer almaması ve bu nedenle uçuşa alınmaması durumunda alternatif bir uçuşu peşinen kabul etmek durumundadırlar.

8.      Uçuş sırasında yiyecek ve içeceklerden ücret alınabilir.

9.      Gümrük girişinde karşılaşılabilecek sorunlardan turvetatil.com sorumlu değildir.

10.   Check-in ve bagaj işlemleri için kalkış saatinden 2 saat önce havalimanında hazır bulunulması gerekmektedir.

11.   Yolcular, uçuş için vize dahil gerekli evrakları bulundurmakla yükümlüdür.

12.   Yolcular, rezervasyon kaydındaki uçuşu gerçekleştirmediği taktirde ücret iadesi yapılmaz.

13.   Uçuşu gerçekleştiren havayolunun web sitesinde ya da başka bir yayın organında duyurduğu "Genel Bilet Kuralları" geçerlidir.

 

 

ERS A.Ş. acente sisteminde taraflar yazılı olarak bildirerek sözleşmeyi fesih edebilirler; Fesih talebinde, Acente aylık ödeme tercih etmiş ise, sözleşme tarihinden itibaren kullanılan ay bedellerini ödeyerek sistemden ayrılabilir, bedeli peşin ödenmiş sözleşmelerde indirim uygulanmışsa ücret iadesi talep edilemez.

www.turvetatil.com sitesinin tüm kullanım ve içerik hakları saklıdır. Sitenin tüm hakları, sahibi olan firma ERS Yazılım Internet Turizm Sanayi ve Ticaret AŞ. `ye aittir. İzinsiz kullanımı kanunlarla yasaklanmıştır.

 

;
Conversation via Whatsapp
905385446400
Ers Tour | Call Center
Click To Call
TOTAL