Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com

RegisterRemind My Password
Sign in
°C

Soho Beach Club

Edit
Bathroom ShowerGuestroomGuestroomGuestroomAerial ViewFeatured ImageAerial ViewBathroomBathroomBathroomBathroomBathroom AmenitiesBathroom SinkBeachBeachBuffetBuffetBuffetBuffetBuffetBuffetBuffetBuffetBuffetBuffetBuffetBuffetChildrens Play Area - IndoorChildrens Play Area - OutdoorChildrens Play Area - OutdoorChildrens Play Area - OutdoorChildrens PoolChildrens PoolChildrens PoolDiningExteriorExteriorExteriorExteriorExteriorFacialGift ShopGift ShopGift ShopGift ShopGift ShopGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomHotel Front - Evening/NightIn-Room AmenityIn-Room AmenityLiving AreaMassageNightclubNightclubNightclubNightclubNightclubNightclubNightclubOutdoor DiningOutdoor DiningOutdoor DiningOutdoor DiningOutdoor DiningProperty GroundsProperty GroundsOutdoor DiningOutdoor DiningOutdoor DiningOutdoor DiningHair SalonProperty AmenityProperty AmenityProperty AmenityProperty GroundsRestaurantRestaurantRestaurantRestaurantRestaurantRestaurantRestaurantRestaurantSpa ReceptionSpa ReceptionSpa ReceptionTheater ShowTheater ShowTheater ShowTreatment RoomTreatment RoomTurkish BathTurkish BathBuffetNightclubSport CourtBBQ/Picnic AreaBilliardsGymGymProperty AmenityProperty AmenityWaterslideReceptionReception
Contact
08507770377
+90 242 229 98 99
info@erstour.com
Belek Mah. Günübirlik Cad. No: 6 Belek - Serik / Antalya / Türkiye
Description
Denize sıfır bulunan tatil köyümüz ile sizlere hizmet vermekteyiz.Antalya Belek konumunda bulunan Belek Soho Beach Club, 40.000 metrekare alanı kuruludur. 2006 yılında hizmete açılan tesisimiz toplamda 347 oda ve 850 yatak kapasitesi ile hizmet vermekte. Denize sıfır konumda yerleşik olan tesis misafirlerine uzunluğu 500 metre olan, hemen derinleşmeyen doğal bir yapıya sahip ve kedine ait olan özel kum plajında şemsiye, şezlong ve minder gibi ihtiyatları da ücretsiz sağlamaktadır. Aquaparkı, yeşilliklerle dolu bahçesi, hamam, sauna, cilt bakımı gibi hizmetleride bünyesinde verebilen tesiste minik misafirler için ise eğlenceli dakikalar geçirecekleri bir mini club (çocuk kulübü) bulunmaktadır. Balkondan deniz veya kara manzaralı, son derece kullanışlı standart odalarda klima, banyo, Fransız tip balkon veya teraslı, mini bar, telefon, uydu yayınlı tv, kiralık kasa bulunmaktadır.
Continue...
The total package price, including the flight + hotel.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com
Denize sıfır bulunan tatil köyümüz ile sizlere hizmet vermekteyiz.
Antalya Belek konumunda bulunan Belek Soho Beach Club, 40.000 metrekare alanı kuruludur. 2006 yılında hizmete açılan tesisimiz toplamda 347 oda ve 850 yatak kapasitesi ile hizmet vermekte. Denize sıfır konumda yerleşik olan tesis misafirlerine uzunluğu 500 metre olan, hemen derinleşmeyen doğal bir yapıya sahip ve kedine ait olan özel kum plajında şemsiye, şezlong ve minder gibi ihtiyatları da ücretsiz sağlamaktadır. Aquaparkı, yeşilliklerle dolu bahçesi, hamam, sauna, cilt bakımı gibi hizmetleride bünyesinde verebilen tesiste minik misafirler için ise eğlenceli dakikalar geçirecekleri bir mini club (çocuk kulübü) bulunmaktadır. Balkondan deniz veya kara manzaralı, son derece kullanışlı standart odalarda klima, banyo, Fransız tip balkon veya teraslı, mini bar, telefon, uydu yayınlı tv, kiralık kasa bulunmaktadır.
24 Hour Front Desk
Disco (Summer)
Garden
Animation Team
Baby Bed
Baby Chair
Basketball
Beach and Pool Umbrellas
Beach Sand
Beach Volleyball
Breakfast
Car Park
Children's Swimming Pool
Cinema
Dinner
Honeymoon Suite
Lobby Bar
Private Beach Area
Restaurant
Snacks
Wake-up Service
Water Slide
Bilardo
Billard
Billiards
Dart
Darts
Fitness Center
Massage
Outdoor Pool 
Sauna
Table Tennis
Turkish Bath
* Marked services are not free of charge.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com
36.84404,31.07761
ha11341Hotel/ha.11341-Soho-Beach-Club
Ages
Conversation via Whatsapp
905385446400
Ers Tour | Call Center
Click To Call
TOTAL