Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com

RegisterRemind My Password
Sign in
°C

Satrapia Boutique Hotel

Edit
ExteriorExteriorExteriorCourtyardExteriorFeatured ImageExteriorHotel InteriorHotel InteriorFountainHotel BarHotel BarHotel InteriorHotel InteriorInterior DetailInterior DetailInterior DetailInterior DetailLobbyLobbyLobbyLobby LoungeLobby LoungeProperty AmenityReceptionExteriorFood and DrinkHotel BarHotel BarHotel InteriorRestaurantRestaurantRestaurantRestaurantRestaurantRestaurantRestaurantTerrace/PatioGuestroomLiving AreaGuestroomDeep Soaking BathtubGuestroomGuestroomBathroomTerrace/PatioBathroomBathroomBathroomBathroomBathroomBathroomBathroomBathroomBathroomBathroomBathroomBathroomBathroomBathroomBathroomBathroom SinkBathroom SinkBathroom SinkDeep Soaking BathtubDeep Soaking BathtubDeep Soaking BathtubDeep Soaking BathtubDeep Soaking BathtubDeep Soaking BathtubDeep Soaking BathtubGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomHotel InteriorHotel InteriorHotel InteriorHotel InteriorHotel InteriorIn-Room AmenityIn-Room AmenityIn-Room AmenityIn-Room CoffeeIn-Room CoffeeInterior DetailJetted TubJetted TubJetted TubLiving AreaLiving AreaLiving AreaLiving AreaLiving AreaLiving AreaLiving AreaLiving AreaLiving AreaLiving AreaTerrace/PatioBathroomBathroomBathroomBathroomBathroomBathroomBathroomBathroomBathroomBathroom AmenitiesBathroom SinkDeep Soaking BathtubDeep Soaking BathtubDeep Soaking BathtubExteriorGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomIn-Room AmenityIn-Room DiningLiving AreaLiving AreaLiving AreaLiving AreaLiving AreaLiving AreaLiving AreaLiving AreaLiving AreaRoom Service - Dining
Contact
(0384)3433346
+90 242 229 98 99
info@erstour.com
Eski Mahalle Mizanoğlu Alibey Sk. No: 10, 50650 Kapadokya/Ürgüp/Nevşehir
Description
Ürgüp'te bulunan Satrapia Boutique Hotel Kapadokya, mağara şeklindeki odaları ile geleneksel bir mimariye sahiptir. Tesis; Ortahisar Kalesi, Erciyes Dağı ve peri bacaları manzarası sunmaktadır. Her mağara odada, özel veranda ve spa küveti vardır. Her odada düz ekran uydu TV, minibar ve ısıtma sistemi mevcuttur. Ayrıca yemek masası bulunmaktadır. Duşlu özel banyoda ayrıca saç kurutma makinesi ve bornozlar temin edilmektedir. Odalardan dağ ve şehir manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Satrapia Boutique Hotel Kapadokya'da hamam, spa havuzu ve oda servisi sağlayan, 24 saat açık resepsiyon hizmeti yer alır. Kuru temizleme ve ütü hizmetleri de ek bir ücret karşılığında ve talep üzerine sunulur. Tesis bünyesinde ve çevresinde bisiklet gezileri gibi çeşitli etkinlikler gerçekleştirilebilir. Güne zengin bir kahvaltıyla başlayabilirsiniz.Satrapia Boutique Hotel Kapadokya'da hamam, spa havuzu ve oda servisi sağlayan, 24 saat açık resepsiyon hizmeti yer alır. Kuru temizleme ve ütü hizmetleri de ek bir ücret karşılığında ve talep üzerine sunulur. Tesis bünyesinde ve çevresinde bisiklet gezileri gibi çeşitli etkinlikler gerçekleştirilebilir. Bu otel havaalanı transfer servisi sunmaktadır. Misafirler seyahate çıkmadan önce rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak varış tarihi detaylarını otele bildirmelidir. Otele girişte (check-in) fotoğraflı kimlik gösterilmesi gereklidir. Rezervasyon sırasında kredi kartınızdan ödeme çekilmektedir. Yatak tipi ve sigara tercihleri garanti edilmemektedir. Rezervasyonunuz için ön ödeme yapıldı. Odanız geç varışa karşı garanti edilecek. Toplam tutara tüm masraflar, vergiler ve rezervasyon ücretleri dahildir. Otopark, telefon görüşmeleri ve oda servisi gibi ekstralarla ilgili ödemeler doğrudan otel tarafından sizden alınacaktır.
The total package price, including the flight + hotel.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com
Ürgüp'te bulunan Satrapia Boutique Hotel Kapadokya, mağara şeklindeki odaları ile geleneksel bir mimariye sahiptir. Tesis; Ortahisar Kalesi, Erciyes Dağı ve peri bacaları manzarası sunmaktadır. Her mağara odada, özel veranda ve spa küveti vardır. Her odada düz ekran uydu TV, minibar ve ısıtma sistemi mevcuttur. Ayrıca yemek masası bulunmaktadır. Duşlu özel banyoda ayrıca saç kurutma makinesi ve bornozlar temin edilmektedir. Odalardan dağ ve şehir manzarasının keyfini çıkarabilirsiniz. Satrapia Boutique Hotel Kapadokya'da hamam, spa havuzu ve oda servisi sağlayan, 24 saat açık resepsiyon hizmeti yer alır. Kuru temizleme ve ütü hizmetleri de ek bir ücret karşılığında ve talep üzerine sunulur. Tesis bünyesinde ve çevresinde bisiklet gezileri gibi çeşitli etkinlikler gerçekleştirilebilir. Güne zengin bir kahvaltıyla başlayabilirsiniz.
Satrapia Boutique Hotel Kapadokya'da hamam, spa havuzu ve oda servisi sağlayan, 24 saat açık resepsiyon hizmeti yer alır. Kuru temizleme ve ütü hizmetleri de ek bir ücret karşılığında ve talep üzerine sunulur. Tesis bünyesinde ve çevresinde bisiklet gezileri gibi çeşitli etkinlikler gerçekleştirilebilir. Bu otel havaalanı transfer servisi sunmaktadır. Misafirler seyahate çıkmadan önce rezervasyon onayındaki iletişim bilgilerini kullanarak varış tarihi detaylarını otele bildirmelidir. Otele girişte (check-in) fotoğraflı kimlik gösterilmesi gereklidir. Rezervasyon sırasında kredi kartınızdan ödeme çekilmektedir. Yatak tipi ve sigara tercihleri garanti edilmemektedir. Rezervasyonunuz için ön ödeme yapıldı. Odanız geç varışa karşı garanti edilecek. Toplam tutara tüm masraflar, vergiler ve rezervasyon ücretleri dahildir. Otopark, telefon görüşmeleri ve oda servisi gibi ekstralarla ilgili ödemeler doğrudan otel tarafından sizden alınacaktır.
24-Hour Reception
Air-Condition
Anti-Allergy Room
Bar
Elevator
Facilities for Disabled Guests
Family Rooms
Flat-screen TV
Garden
Heating
Hotel's own parking space
Lift/Elevator
Luggage Storage
Newspapers
No pets allowed
Non-smoking Rooms
Restaurant
Restaurant (à la carte)
Safety Deposit Box
Snack Bar
Soundproof Rooms
Sun Terrace
Terrace
Airport Shuttle *
Bicycle Rental
Bikes Available
Breakfast in the Room
Bridal suite
Business Center
Concierge Service
Currency Exchange
Daily maid service
Dry Cleaning
Express check-in/check-out
Fax/Photocopy
Free Bathroom Supplies
Hairdryer
Ironing Service
Meeting/Banquet Facilities
Mini Bar
Private Check-In/Check-Out
Rental Car
Room Service
Room Service
Ticket Service
Tour Desk
Transfer Service *
VIP Room Facilities
Wake-up Service
Wi-Fi Internet Connection
Barbeque Facilities
Hourse Riding
Satellite Channels
* Marked services are not free of charge.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com
38.62,34.87
ha11373Hotel/ha.11373-Satrapia-Boutique-Ho
Ages
Conversation via Whatsapp
905385446400
Ers Tour | Call Center
Click To Call
TOTAL