Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com

RegisterRemind My Password
Sign in
°C

Sakızakı Family Resort Club Hotel

Edit
Contact
+908507770588
+90 242 229 98 99
info@erstour.com
Dolaplıkuyu Mevki Ildır Köyü, Çeşme / İzmir
Description
Çeşme`nin Ildırı mevkiinde konumlanmış olup tamamı deniz manzaralı 122 oda ve 450 yatak kapasitesi ile her akşam Erythrai`nin muhteşem gün batımına tanıklık etmektedir.Çeşme`nin doğal ve tarihi güzelliklerinden olan Erythrai / Ildırı koyuna karşı onlarca adacığı kucaklayan muhteşem deniz manzaralı yamaca 40 dönümlük bir peyzaj içinde Çeşme otellerinden farklı, modern mimari tarzında inşa ve dekore edilmiş, konaklama üniteleri ile misafir memnuniyeti odaklı ve güler yüzlü hizmet anlayışı içerisindedir.Erken rezervasyon ön ödemelerinizde rezervasyon bedelinin %50 si banka havalesi ile kalan bakiyeyi otele girişinizde ödeyebilirsiniz. Erken rezervasyonlarda 0 - 12 yaş grubu çocuklarımız ÜCRETSİZDİR. Ayrıca erken rezervasyonlarda izmir havaalanı ve izmir otogarından otele transferde ÜCRETSİZ.
Continue...
The total package price, including the flight + hotel.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com
Çeşme`nin Ildırı mevkiinde konumlanmış olup tamamı deniz manzaralı 122 oda ve 450 yatak kapasitesi ile her akşam Erythrai`nin muhteşem gün batımına tanıklık etmektedir.Çeşme`nin doğal ve tarihi güzelliklerinden olan Erythrai / Ildırı koyuna karşı onlarca adacığı kucaklayan muhteşem deniz manzaralı yamaca 40 dönümlük bir peyzaj içinde Çeşme otellerinden farklı, modern mimari tarzında inşa ve dekore edilmiş, konaklama üniteleri ile misafir memnuniyeti odaklı ve güler yüzlü hizmet anlayışı içerisindedir.
Erken rezervasyon ön ödemelerinizde rezervasyon bedelinin %50 si banka havalesi ile kalan bakiyeyi otele girişinizde ödeyebilirsiniz. Erken rezervasyonlarda 0 - 12 yaş grubu çocuklarımız ÜCRETSİZDİR. Ayrıca erken rezervasyonlarda izmir havaalanı ve izmir otogarından otele transferde ÜCRETSİZ.
24 Hour Front Desk
Restaurant Alakart
24-Hour Reception
Air-Condition
Bar
Garage
Garden
Hotel's own parking space
Lobby Bar
Restaurant
Restaurant (Buffet)
Smoke alarm
Airport Shuttle(Free of Charge)
Baby Bed
Car Park
Doctor
Family Bathroom
Jet Ski *
TV
Tv Room
Water Sports Facilities on Site
Aqua Park
Boat Tour *
Massage *
Mixed Aqua Indoor Pool
Outdoor Pool 
Spa&Wellness center *
* Marked services are not free of charge.

Rezervasyonunuzu tamamladığınızda havale için banka hesap numaralarımıza Adınız Soyadınız ve rezervasyon tarihi ile birlikte, rezervasyon bedelinin yarısını ödeyiniz. Geri kalan bakiyeyi otele giriş gününüzde ödeyebilirsiniz.

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com
38.37315,26.48036
ha12510Hotel/ha.12510-Sakizaki-Family-Reso
Ages
Conversation via Whatsapp
905385446400
Ers Tour | Call Center
Click To Call
TOTAL