Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com

RegisterRemind My Password
Sign in
°C

Perdue Hotel

Edit
Contact
+902526140091
+90 242 229 98 99
info@erstour.com
Uzunyurt Köyü Kızılcakaya Mevkii Faralya, Ölüdeniz, Fethiye
Description
A hidden place... Where nature sings in absolute freedom, echoing the listeners inner voice. Carrying the beautiful smell of the Mountains in its breeze. A blend of Shiraz and Yakut pouring into the Mediterranean delights at late evening tables. A visual festival where green and blue, mountains and waves dance. Sweat serendipity of water and soil, meeting at the heart of ancient Lydia in Faralya. A place for two, to live a dream.That is why Perdue is a bit different from a classical boutique hotel idea. It is not only a hotel, but a sound, smell, a taste and a smooth cuddling It is an escape for two, where adventure and excitement sleep next to calmness and silence. When was the last time you layed your feet on the ground? Or woke up in the middle of the nature. When was the last time you washed your face in the sea. Or gathered your own tomato for breakfast. Have you ever enjoyed nature in comfort? Perdue is a film studio for you to recreate those movements, calls you to be the producer, director and actor of a wonderland.
The total package price, including the flight + hotel.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com
A hidden place... Where nature sings in absolute freedom, echoing the listeners inner voice. Carrying the beautiful smell of the Mountains in its breeze. A blend of Shiraz and Yakut pouring into the Mediterranean delights at late evening tables. A visual festival where green and blue, mountains and waves dance. Sweat serendipity of water and soil, meeting at the heart of ancient Lydia in Faralya. A place for two, to live a dream.
That is why Perdue is a bit different from a classical boutique hotel idea. It is not only a hotel, but a sound, smell, a taste and a smooth cuddling It is an escape for two, where adventure and excitement sleep next to calmness and silence. When was the last time you layed your feet on the ground? Or woke up in the middle of the nature. When was the last time you washed your face in the sea. Or gathered your own tomato for breakfast. Have you ever enjoyed nature in comfort? Perdue is a film studio for you to recreate those movements, calls you to be the producer, director and actor of a wonderland.
24-Hour Reception
Air-Condition
Bar *
Restaurant (à la carte) *
Safety Deposit Box
Car Park
Cinema
Fax/Photocopy
Honeymoon Suite *
Ironing Service *
Laundry *
Mini Bar *
Room Service *
Snacks *
Transfer Service *
Wi-Fi Internet Connection
Diving *
Massage *
* Marked services are not free of charge.

Perdue Yacht’a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.

Perdue Yacht; aileler, çiftler ve arkadaş grupları için unutulmaz bir “Mavi Yolculuk tatili” sunar. Akdeniz kıyılarının tercih edilen ve beğenilen koylarını inceleyebilir, tatil planınızı bu rotalara göre danışmanımızla planlayabilirsiniz. Romantik bir sayfiye kasabasından, kimselerin olmadığı koylardan, tarihi yerleşim alanlarına kadar bu coğrafyada özgürlüğün sahibi sizsiniz.PERDUE YACHT 2017 yılı yapımı, 23 metrelik boyu ile yelkenlinin sadeliği ve zarafetini motor yat konforuyla yaşayacağınız bir denizcidir. Geniş ve rahat iç mekanlar, muhteşem doğa manzaralarını kaçırmamak adına mümkün olduğunca panoramik pencerelere sahiptir. Alt güvertede 1 Master suite, 2 VIP olmak üzere toplam 3 kamarasıyla, üst güvertede güneşlenme alanları, arka ve baş oturma grubu, deniz üstü platformu ve flybridge ile dinlenmenin yanında eğlenmek içinde geniş ve etkileyici alanlara sahiptir. Güneşin içinizi ısıttığı anlarda üst güverte’de ( flybridge) jakuzi keyfini yaşayabilir, aperatif içkinizi alabilir, güneşlenebilirsiniz. İç mekânlarımızda zaman geçirmek isterseniz film ve oyun seçenekleri ile eğlenceli saatler sizi bekliyor olacaktır. Denize girip serinlemek, hatta deniz oyuncakları ile eğlenceli anlar yaşamak sizin için unutulmaz olacaktır. Flybridge, ister neşeli günbatımı partisi için bir dans pisti, isterseniz de yıldızların şahitliğinde izleyeceğiniz açık hava sineması olacaktır.Tüm bu keyif dolu zamanın yanı sıra sabah kahvaltısıyla başlayan ve gün boyu süren “lezzet şöleni” ay ışığında alacağınız bir akşam yemeğiyle doruğa ulaşacaktır. Mürettebatımızın amacı sizi en mutlu yapabilmektir.Aşağıdaki linklerden Perdue Yacht video ve sayfalarımızı inceleye bilirsiniz.

Perdue Yacht : https://www.youtube.com/watch?v=NJKapmbdy_Q
https://www.youtube.com/watch?v=MMheNIyESWs

Yat ve Otel tatili bir arada: https://www.youtube.com/watch?v=9dwYns6J9FE
Perdue Yacht Web Sitesi  www.perdueyachting.com

Daha detaylı bilgi için lütfen SSS (Sıkça Sorulan Soruları) inceleyiniz.

SSS : SIKÇA SORULAN SORULAR Kabin Charter ne demek ?

Teknenin tamamını kiralamadan, sadece bir odasını kiralayıp, ortak alanları diğer odaları kiralayan misafirlerle paylaşıp mavi yolculuk yapma şeklidir. Mürettebat ve şefimiz seyahatiniz boyunca tüm misafirlerimizle ilgilenerek, tatilin en güzel şekilde geçmesini sağlamak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Yacht charter ne demek?
Teknenin tamamını kiralayarak, sadece sizin istek ve arzularınızla seyahat edebileceğiniz, istediğiniz rotada, istediğiniz hizmeti istediğiniz zamanda alarak, belki de tatillerin en güzelini geçirebileceğiniz bir mavi yolculuk yapma şeklidir. Mürettebat ve şefimiz seyahatiniz boyunca sizlerle ilgilenerek, tatilin en güzel şekilde geçmesini sağlamak için ellerinden geleni yapacaklardır.

Rotamız neresi ? Bir hafta kiralamak zorundamıyım?
Kabin Charter için:1 hafta kiralamak zorunda değilsiniz, en az 2 gün olmak üzere istediğiniz gün kadar kiralayabilirsiniz. Mavi yolculuğun en güzel rotalarından biri olan Fethiye – Göcek – Ölüdeniz rotası temel güzergâhımız olacaktır. Baştan çıkarıcı Akdeniz güneşi, kristal berraklığındaki deniz, gizemli kültürel miraslar, huzur ve maceranın birleşimi ile dokunulmamış bir uyum içerisinde zaman geçireceksiniz. Her ada ve koy kendi hikayesini anlatıyor olacak, deniz tatiliniz sonsuza kadar sürecek hatıralarla dolacak. Yacht Charter için:1 hafta kiralamak zorunda değilsiniz, en az 3 gün olmak üzere istediğiniz gün kadar kiralayabilirsiniz. Mavi Yolculuk danışmanımızdan alacağınız bilgiler doğrultusunda kendi rotanızı kendiniz çıkarabilirsiniz. Yolculuğunuz sizi en çok gitmek istediğiniz bölge, ilgi alanlarınıza uygun aktiviteler ve isteğe bağlı turlar şekilde tasarlanacaktır. Danışmanımızla birlikte bu isteklerinizi göz önünde bulundurularak, yaşamak istediğiniz tatile göre süresini ve rotanızı en uygun zamana yayacaksınız. Perdue ekibi sizi kalıplardan çıkarır, kendi hedeflerinize yol almaya teşvik eder.

Yemekler ücrete dahil mi? Menüler nasıl?
Kabin Charter için:Yemekler ücrete dahildir. Teknemizi diğer misafirlerimizle paylaştığınız için maalesef menü dışında bir seçenek sunamıyoruz. Tatilinizi planlama aşamasındayken, mavi yolculuğunuz süresince servis edilecek menümüzü görerek tatilinize başlıyorsunuz. Hem damağa hem de göze hoş gelen seçeneklerimizle mutfak şefimiz size gastronomik lezzetler sunmaya her daim hazır olacaktır. Sabah kahvaltısı, öğle yemeği, akşamüzeri atıştırmalıkları ve akşam yemeği olarak servis edilecek menümüz Akdeniz mutfağı ağırlıklıdır. Vejeteryan, diabetik yada glutensiz yemek gibi hassasiyetlerinizi önceden bildirmeniz yeterli olacaktır.

Yacht Charter için:Dilerseniz kendi alışverişinizi yapıp kumanyanızı getirebilirsiniz hatta bize vereceğiniz listeyi siz gelmeden hazır edebiliriz, deneyimli mürettebatımız sizin için hazırlayıp servise sunacaktır. “Ben yiyecek işiyle uğraşmak istemiyorum” derseniz itina ile hazırlanmış Pemium ve Delux menü önerilerimizden birini seçebilirsiniz. Menümüz gün boyu sürerek sabah kahvaltısı, öğle yemeği akşam üstü atıştırmalıkları ve akşam yemeği olarak servis edilecektir. Menü detayları için satış danışmanımıza sorabilirsiniz. Vejeteryan, diabetik yada glutensiz yemek gibi hassasiyetlerinizi önceden bildirmeniz yeterli olacaktır.Çocuklarımızı getirebilir miyiz?Kabin charter için:Teknemizi başka misafirlerimizle paylaşacağınız için maalesef 18 yaş altı misafir kabul edemiyoruz. Ancak diğer misafirlerimizin onayını alarak 18 yaş altı misafirlerimizi kabul edebiliriz. Bu durumunuzu satış danışmanımıza iletmenizi rica ederiz.Yacht charter için:Tekne sizin:) Perdue Yacht hem çocuklara hem de ebeveynlere aynı anda özgürlük ve güvenlik duygusu sunar. Mürettebatımız çocuklara göz kulak olur ve isterseniz yüzmeye ve deniz oyuncakları ile aktivitelere yönlendirir aynı zamanda oyunlar sayesinde eğlenceleri saatler yaşatır.

Perdue yacht’da mürettebat yapısı nasıl?
Perdue Yacht’ın 4 kişilik bir ekibi var. Kaptanımız, gemicimiz, hostesimiz ve Mutfak şefimiz. 4 kişilik ekibimiz misafirlerimizi rahatsız etmeden en güzel şekilde ağırlayacaklardır. Arzu edildiği her anda yanınızda olmakla birlikte, yanız kalmak istediğinizde ise kendi alanlarında olacaklardır. Ekibimizin konaklayacağı personel kabinlerimiz mevcuttur.

Güvertede yatabilirmiyim?
Kabin Charter için:Teknemizi diğer misafirlerimizle paylaştığınızı göz ardı etmeden güvertede yatabilirsiniz. Aklımızdan çıkarmamamız gereken ise teknemizi diğer misafirlerimizle paylaşıyor olmanız.Yacht Charter için:Tekne sizin:) nerede uyanmak isterseniz orada uyuyabilirsiniz.

Kiraladığımız Yacht gerçekten yelken açacak mı?
Ekibimiz deneyimli denizciler ve yelken severler. Hava şartları müsait olduğu sürece Akdeniz ve Güney Egenin rüzgarında yelken yapmak zevk verecektir.

Kendi havlularımızı getirmemiz gerekiyor mu?
Tüm havlular Perdue Yacht’da mevcuttur.

Su oyuncakları varmı?
Kabin Charter için:Teknemizde kullanıma sunulan deniz oyuncakları; Seabob, pedal boat, şnorkel, ve olta takımları ve su kayağı ücreti mukabilinde kullanımınıza hazırdır.Yacht Charter için:Teknemizde kullanıma sunulan deniz oyuncakları; Seabob, pedal boat, şnorkel, ve olta takımları ücretsiz olarak kullanımınıza hazırdır. Ancak bot kulanımı için akaryakıt ücretini ödemek durumundasınız.

Sigara içmek serbest mi?
Kabinlerde sigara içmek kesinlikle uygun değildir. Güvertede sigara içmek mümkündür.

Tekne tatilimi Otel tatiliyle birleştirebilir miyim?
Evet, ‘’bir ayağım karada bir ayağım denizde olsun‘’ derseniz teknemizde min. 2 gece konaklama koşulu ile, tekne tatiliniz öncesi yada sonrasında otel tatilinizi ekleyebilirsiniz.

Yunan adalarına gitmek için vize gereklimi ?
Yunan adaları rotasında tüm yolcuların geçerli pasaportu ve Avrupa Birliği üyesi olmayan yolcuların Schengen vizesi bulunması gerekmektedirAklınıza takılan başkaca sorular için iletişim kurmakta tereddüt etmeyiniz lütfen. Hava yoluyla gelmek istiyorsanız uçuş bilgilerinizi bildirmeniz halinde transfer organizasyonu için size yardımcı olabiliriz.

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com
36.48,29.11
ha9513Hotel/ha.9513-Perdue-Hotel
Ages
Conversation via Whatsapp
905385446400
Ers Tour | Call Center
Click To Call
TOTAL