Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com

RegisterRemind My Password
Sign in
°C

Paloma Bitez Family Club

Edit
BathroomHotel BarHotel BarHotel BarOutdoor PoolHotel EntranceFeatured ImageExteriorLobby Sitting AreaReceptionBathroomBathroomBathroomChildrens AreaGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroom ViewGuestroom ViewExteriorPoolOutdoor PoolOutdoor PoolOutdoor PoolOutdoor PoolChildrens AreaWaterslideWaterslideFood and DrinkBuffetBuffetBuffetBuffetBreakfast AreaBuffetBuffetGarden ViewGarden ViewGardenCourtyardExteriorOutdoor DiningOutdoor PoolOutdoor PoolOutdoor PoolOutdoor PoolExteriorRestaurantRestaurantOutdoor DiningOutdoor DiningOutdoor DiningGazeboROOM0APOL0PROP0PROP1REST0
Contact
08507770377
+90 242 229 98 99
info@erstour.com
Bergamut Cad. Kavakdibi Sok. No : 3
Description
Yakın bir geçmişte kendi belediyesine sahip olan Bitez beldesi, büyük mandalina bahçeleri ile yarımadanın en yeşil kalan beldesidir. Antik çağlarda Pedesa olarak bilinen Bitez Bodrum'dan kara yolu ile 8 Km. , deniz yolu ile 2,5 deniz mili uzaklıktadır. Sık sık yapılan dolmuş servisleri Bitez'in kolay ulaşılabilir bir yer olmasını sağlamıştır.Bitez koyu rüzgar sörfü ve yelken sporlarını yapmak için bir numaralı yerdir. Bitez Paloma mandalina bahçeleri içersinde kurulmuş olup , sessiz ,sakin ve huzur dolu bir tatil geçirmek için ideal bir mekandır.
Continue...
The total package price, including the flight + hotel.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com
Yakın bir geçmişte kendi belediyesine sahip olan Bitez beldesi, büyük mandalina bahçeleri ile yarımadanın en yeşil kalan beldesidir. Antik çağlarda Pedesa olarak bilinen Bitez Bodrum'dan kara yolu ile 8 Km. , deniz yolu ile 2,5 deniz mili uzaklıktadır. Sık sık yapılan dolmuş servisleri Bitez'in kolay ulaşılabilir bir yer olmasını sağlamıştır.
Bitez koyu rüzgar sörfü ve yelken sporlarını yapmak için bir numaralı yerdir. Bitez Paloma mandalina bahçeleri içersinde kurulmuş olup , sessiz ,sakin ve huzur dolu bir tatil geçirmek için ideal bir mekandır.
* Marked services are not free of charge.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com
37.02965,27.3849
ha11355Hotel/ha.11355-Paloma-Bitez-Family-
Ages
Conversation via Whatsapp
905385446400
Ers Tour | Call Center
Click To Call
TOTAL