Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com

RegisterRemind My Password
Sign in

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Otellerden Yorumlar

 

ADA PALAS BUTİK HOTEL

 

eizim için hoteladvisorun en büyük artısı herkes tarafından kolayca kullanılabilecek bir sisteme sahip olması,dilediğiniz yerden sisteme giriş yapıp rezervasyonları, gün sonlarını ve bunlar gibi  sayamayacağım bir çok konuya hakim olabiliyorsunuz.

 

Hoteladvisorun sürekli gelişme ve yayılma isteği de partneri olarak bize hem çok büyük motivasyon kaynağı olmuştur,hem de beraber sürekli yeni fikirler  üretilmiştir.

 

Ayrıca teknik servisteki arkadaşlara da ayrı bir parantez açmak isterim.

Dilediğiniz zaman yetkili kişiye ulaşıp anında çözüm bulabiliyorsunuz.

 

Hoteladvisor de dikkate değer bir diğer özellik ise bugün sadece dünya'nın önde gelen otomasyon şirketlerinin kaydolduğu tripconnect de kayıtlı olması. Dünyanın en çok ziyaretçi çeken gezgin sitesi Tripadvisor,Hoteladvisoru kendi bünyesine katarak aslında bizim de zamanında ne kadar doğru bir partner seçtiğimizi kanıtlamıştır.

 

Bütün samimiyetimle hoteladvisor ve rezervasyon kanalını, özel bir konaklama mekanı ile yola çıkan bütün otellere öneririm.

 

Onur KOÇAK

Hotel Manager 

 


 

 

FRESCO KONAKLARI

 

Sizinle çalışmaya başladıktan sonra, her türlü sorunumuz, problemimiz, isteklerimiz hızlı bir şekilde (bayram, tatil, gece, gündüz demeden) çözümlendi ve internet bizim için çalışması  zevkli, kolay ve en önemlisi karlı bir satış kanalı hale geldi.

 

Tekiner – Gamze KAYA

 Fresco Cave Suites 

 

 


 

 

ORKA CLUB

 

HotelAdvisor.Net Online Rezervasyon Sistemini web sitemize koyduktan sonra misafirlerimizden aldığımız geri dönüşler oldukça memnuniyet verici. Web sitemizi incelerken aynı zamanda rezervasyon imkanı buldukları için oldukça memnun kalıyorlar. Daha yeni bu sisteme geçmemize rağmen şimdiden istenilen düzeyde verim almış bulunuyoruz. 

 

Ali AYDIN

Reservation Departmant

 


 

 

ORKA BOUTIQUE HOTEL

 

Hoteladvisor.net bize hiçbir yere bağlı olmadan komisyon ödemeden online rezervasyon alabileceğimizi gösterdi. Bu hem otelimizin internette tanınmasını ve daha çok kazanmasını hem de misafirlerimizin memnuniyetinin artmasını sağladı. 

 

Hasan CİLA

Front Office Manager

 


 

 

SAKLI KONAK CAPPADOCIA BOUTIQUE HOTEL

2013 yılında sizinle işbirliğine başladık, hem kullanımı rahat hem de dizaynı güzel bir sitemiz ve otel yönetim programımız oldu. İş süreçlerimizi düzene koymamızda ve karlılığımızı artırmada çok faydalı olduğu söyleyebilirim. En önemlisi çok hızlı teknik destek alabiliyor ve işlerimizi aksatmadan sistemi kullanabiliyoruz. Her otele tavsiye edebileceğimiz fonksiyonel, uygun ve yerli bir sistem, teşekkür ederiz. 

 

Rıza – Gökçe IŞIK

Saklı Konak Cappadocia Boutique Hotel

;
Conversation via Whatsapp
905385446400
Ers Tour | Call Center
Click To Call
TOTAL