Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com

RegisterRemind My Password
Sign in

TripAdvisor Entegrasyonu

 
Hoteladvisor.net, TripAdvisor Premium Ortağıdır. 
 
Bu sayede, aylık 260 milyon tekil kullanıcıya sahip olan, dünyanın en büyük seyahat sitesi TripAdvisor’dan otelinize direk link alır, hem satışlarınızı artırır hem de müşterilerinizin otelliniz hakkında yorum ve tanıtım yazıları yazmasına yardımcı olursunuz.
 
Doğrudan Rezervasyonları Maksimuma Çıkarmanın Güçlü ve Yeni Yol
TripConnect, TripAdvisor profilinizde ve işletmenizin bulunduğu bölge arama sonuçlarında fiyatlarınızı ve doluluk durumunuzu gösterme konusunda size destek sağlar. TripConnect bağlantınız Çevrimiçi Seyahat Acenteleri’nin bağlantılarının yanında görünür ve gezginleri doğrudan çevrimiçi rezervasyon sayfanıza göndererek gelirleri arttırma konusunda size inanılmaz bir fırsat verir.
 
Dahası, TripConnect doğrudan rezervasyonları maksimuma çıkartarak edinme maliyetinizi de azaltır. Ayrıca, yönetimi kolay bir Tıklama Başı Maliyet (TBM) çözümü olarak, TripConnect günlük veya kampanya bazında limitler ayarlamanıza olanak tanır ve sadece gezginler bağlantıyı tıklayarak web sitenize ulaştığında ücret ödemenizi sağlayarak bütçenizin tüm kontrolünü size verir. Programa katılmak için, işletmenizin aşağıdaki ölçütlere uygun olması gerekir:
Etkin bir İşletme Kayıtları aboneliğiniz olmalıdır
Otelinizin rezervasyon motoru olarak HotelAdvisor.net kullanmalısınız.
TripAdvisor’da kayıtlı ve onaylı bir işletme sahibi olmanız gerekir
TripConnect’e üye olduktan sonra, düzgün çalışıp çalışmadığından emin olmak için bir test rezervasyonunu nasıl yapabilirim?
 
Şu adımları izleyin:
Bir kullanıcı gibi hareket ederek TripAdvisor’da işletme profilinizi bulun.
Ardından, işletmenizin uygun olduğu tarihleri bulun.
Fiyat Karşılaştırma Ekranında TripConnect bağlantınızı tıklayın.
Kendi web sitenize yönlendirildiğinizde, rezervasyon işlemini tamamlayın. Çerezlerinizi temizlemeyin ve çerezlerinizin yanlışlıkla silinmemesi için tarayıcınızı kapatmayın.
Rezervasyonu oluşturduktan sonra iptal edebilirsiniz.
Ardından 24 saat bekleyip TripAdvisor’dan gelen toplam gelirinizin yaptığınız rezervasyon kadar artıp artmadığına bakın.
Eğer toplam gelirinizde bu işlem görünmüyorsa sorunun çözümü için lütfen doğrudan internet rezervasyon motorunuzla görüşün.
 
Daha fazla bilgi için lütfen tıklayınız : http://www.tripadvisor.com/TripConnect 
 
 
;
Conversation via Whatsapp
905385446400
Ers Tour | Call Center
Click To Call
TOTAL