Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com

RegisterRemind My Password
Sign in
°C

Jasmin Beach Hotel - All Inclusive

Edit
BathroomBoatingBoatingBuffetBuffetFeatured ImageExteriorFacialStreet ViewGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomHair SalonHotel BarLiving AreaLiving AreaOutdoor DiningOutdoor DiningOutdoor DiningOutdoor DiningOutdoor DiningOutdoor PoolOutdoor PoolOutdoor PoolOutdoor PoolProperty GroundsSaunaSports FacilitySports FacilitySports FacilitySports FacilitySports FacilitySports FacilityTheater ShowTheater ShowTurkish BathWaterslideWaterslideDiningOutdoor DiningLobby Sitting AreaSpaLobby Sitting AreaLobby Sitting AreaGuestroomBathroomProperty GroundsBuffetIndoor WeddingBuffetBuffetBeach/Ocean ViewAerial ViewGymBalconyAerial View
Contact
+902523194790
+90 242 229 98 99
info@erstour.com
Eski Çeşme Mah. Dayılar Sokak. No:15 Gümbet - Bodrum / MUĞLA
Description
Gümbet Plajı'na sadece birkaç adım ve Bodrum'un merkezine 3 km uzaklıkta yer alan Jasmin Beach Hotel'de özel plaj alanı, 3 adet açık yüzme havuzu ve sauna bulunmaktadır. Canlı eğlenceler, keyifli ve dinlendirici bir tatil geçirmenizi garanti etmektedir.Jasmine Beach aydınlık bir şekilde dekore edilmiş özel balkonlu konaklama birimleri sunmaktadır. Birimlerin her biri tamamen klimalıdır. Çoğu birim Jasmin'in havuzlu bahçesinin manzaralarına sahiptir.
Continue...
The total package price, including the flight + hotel.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com
Gümbet Plajı'na sadece birkaç adım ve Bodrum'un merkezine 3 km uzaklıkta yer alan Jasmin Beach Hotel'de özel plaj alanı, 3 adet açık yüzme havuzu ve sauna bulunmaktadır. Canlı eğlenceler, keyifli ve dinlendirici bir tatil geçirmenizi garanti etmektedir.
Jasmine Beach aydınlık bir şekilde dekore edilmiş özel balkonlu konaklama birimleri sunmaktadır. Birimlerin her biri tamamen klimalıdır. Çoğu birim Jasmin'in havuzlu bahçesinin manzaralarına sahiptir.
* Marked services are not free of charge.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com
37.02801,27.40888
ha11351Hotel/ha.11351-Jasmin-Beach-Hotel-A
Ages
Conversation via Whatsapp
905385446400
Ers Tour | Call Center
Click To Call
TOTAL