Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com

RegisterRemind My Password
Sign in
°C

Erendira Hotel

Edit
Erendira Hotel20331Erendira Hotel20330Erendira Hotel20332Erendira Hotel20333Erendira Hotel20334Erendira Hotel20335Erendira Hotel20336Erendira Hotel20337Erendira Hotel20338Erendira Hotel20339
Contact
+902327169296-97
+90 242 229 98 99
info@erstour.com
Tokoğlu Mh., 1029. Sokak, 35930 Alaçatı/İzmir İli, Türkiye
Description
Bünyesinde restoran bulunan Erendira Hotel, Alaçatı'nın merkezinde, 170 yıllık bir binada yer almaktadır. Tesis çok sayıda mağaza, restoran, sanat galerisi ve antika dükkanlarının bulunduğu hareketli bir caddede yer almaktadır. WiFi erişimi ücretsizdir. Resepsiyon 24 saat açıktır. Tüm odalar uydu TV, klima ve minibar ile donatılmıştır. Resiste her sabah ev yapımı reçelleri tadabileceğiniz zengin bir kahvaltı servis edilir. Otelin restoranında çok çeşitli yemeklerin, barında ise içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz.Otel personeli konukların tur düzenlemesine yardımcı olabilir. Tesiste ortak bir lounge alanı vardır. Yerel pazar 200 metre, Ildır antik kenti 17 km, Alaçatı Sörf Plajı ise 3 km mesafededir. İzmir Adnan Menderes Havaalanı 70 km uzaklıktadır. Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Alaçatı noktasında en beğendikleri kesim. Bu tesis ayrıca Alaçatı'daki en iyi puan alan konumlardan birinde bulunuyor! Bu bölgedeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar burasının konumunu daha çok beğeniyor.Babaannesi tarafından kasaba kasaba dolaştırılıp satılan Erendira bir efsaneye dönüşür Çadırların önünde kuyruklar oluşur Ama borcu bir türlü bitmez Böyle bir hikâyenin etrafında Karayip halklarının ‘Büyülü Gerçeği’nde bir kesit sunar Marquez Edebiyat sohbetlerinin yapıldığı bir mekân istemiştik biz Bu isim oradan gelme. İki Alaçatı evini restore edip serin avlularıyla bir külliyeye dönüştürdük Muzna, çok özel Alaçatı odaları dizayn etti Ayhan Kalfa taş işçiliğinin bütün inceliklerini sergiledi Odalarında her türlü konforun yanında, Erendira kitapları da bulabileceğiniz otelimizi biz sevdik Umarız misafirlerimizde sever.
The total package price, including the flight + hotel.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com
Bünyesinde restoran bulunan Erendira Hotel, Alaçatı'nın merkezinde, 170 yıllık bir binada yer almaktadır. Tesis çok sayıda mağaza, restoran, sanat galerisi ve antika dükkanlarının bulunduğu hareketli bir caddede yer almaktadır. WiFi erişimi ücretsizdir. Resepsiyon 24 saat açıktır. Tüm odalar uydu TV, klima ve minibar ile donatılmıştır. Resiste her sabah ev yapımı reçelleri tadabileceğiniz zengin bir kahvaltı servis edilir. Otelin restoranında çok çeşitli yemeklerin, barında ise içeceklerin tadını çıkarabilirsiniz.Otel personeli konukların tur düzenlemesine yardımcı olabilir. Tesiste ortak bir lounge alanı vardır. Yerel pazar 200 metre, Ildır antik kenti 17 km, Alaçatı Sörf Plajı ise 3 km mesafededir. İzmir Adnan Menderes Havaalanı 70 km uzaklıktadır. Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Alaçatı noktasında en beğendikleri kesim. Bu tesis ayrıca Alaçatı'daki en iyi puan alan konumlardan birinde bulunuyor! Bu bölgedeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar burasının konumunu daha çok beğeniyor.
Babaannesi tarafından kasaba kasaba dolaştırılıp satılan Erendira bir efsaneye dönüşür Çadırların önünde kuyruklar oluşur Ama borcu bir türlü bitmez Böyle bir hikâyenin etrafında Karayip halklarının ‘Büyülü Gerçeği’nde bir kesit sunar Marquez Edebiyat sohbetlerinin yapıldığı bir mekân istemiştik biz Bu isim oradan gelme. İki Alaçatı evini restore edip serin avlularıyla bir külliyeye dönüştürdük Muzna, çok özel Alaçatı odaları dizayn etti Ayhan Kalfa taş işçiliğinin bütün inceliklerini sergiledi Odalarında her türlü konforun yanında, Erendira kitapları da bulabileceğiniz otelimizi biz sevdik Umarız misafirlerimizde sever.
24-Hour Reception
Air-Condition
Bar
Express Check-In/Check-Out
Garden
Luggage Storage
Newspapers
No pets allowed
Non Smoking Rooms
Non-smoking Rooms
Restaurant (à la carte)
Safety Deposit Box
Snack Bar
Airport Shuttle *
Bicycle Rental *
Breakfast in the Room
Bridal suite
Car Park
Currency Exchange
Daily maid service
Fax/Photocopy
Private Check-In/Check-Out
Rental Car *
Room Service *
Shared lounge/TV area
Souvenirs/Gift Shop
Tour Desk
Transfer Service *
VIP Room Facilities
Wi-Fi Internet Connection
Wi-Fi Internet Connection Available (Paid)
* Marked services are not free of charge.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com
38.28494,26.37333
ha9170Hotel/ha.9170-Erendira-Hotel
Ages
Conversation via Whatsapp
905385446400
Ers Tour | Call Center
Click To Call
TOTAL