Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com

RegisterRemind My Password
Sign in
°C

Elite World Marmaris Hotel

Edit
Lake ViewHotel InteriorBathroomFeatured ImageBathroomBuffetBuffetCoffee ShopCoffee ShopFitness FacilityGuestroomGuestroomGuestroomGuestroomHallwayHotel BarHotel BarHotel BarHotel FrontHotel Front - Evening/NightHotel Front - Evening/NightHotel Front - Evening/NightHotel Front - Evening/NightLobbyLobbyLobby Sitting AreaMeeting FacilityMeeting FacilityOutdoor PoolOutdoor PoolPoolside BarProperty AmenityReceptionRestaurantRestaurantRestaurantRestaurantRestaurantRestaurantRestaurantSaunaSpaSpaSpaSpaSteam RoomTreatment RoomTurkish BathTurkish BathTurkish BathView from Hotel
Contact
08507770377
+90 242 229 98 99
info@erstour.com
Cumhuriyet Mah. İstiklal Cad. No:6 48720 Icmeler -Marmaris
Description
Özgün mimarisi, günümüzün dekorasyon anlayışı, konukların konfor ve rahatına uygun teknoloji ve donanım ile tasarlanmış 93 oda.Elite World Marmaris Otel, size seçkin bir ortamda zindelik kazanabileceğiniz ve rahatlayabileceğiniz güzel bir seçenek sunuyor: FITLIFE SPA&HEALTH CENTERBirçok farklı yöntem sunan kişiye özel masaj paketleri... Havuz sonrası sauna keyfi ya da buhar banyosu... Osmanlı hamam kültürünü yaşatan Türk hamamında kese ve köpük masajları... Son teknolojiyle donatılan Fitness Center, sağlıklı içecekler sunan Vitamin bar… Ve daha pek çok olanak sizi bekliyor.Herkesin keyfi yerinde… Rahatlamak ve form tutmak için acık yüzme havuzumuzdan yararlanabilirsiniz. Altın kaplamalarla desteklenen İtalyan mozaiklerle döşenmiş olan havuz, klor ve diğer kimyasalların yan etkileri en aza indirilerek dezenfekte ediliyor.
Continue...
The total package price, including the flight + hotel.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com
Özgün mimarisi, günümüzün dekorasyon anlayışı, konukların konfor ve rahatına uygun teknoloji ve donanım ile tasarlanmış 93 oda.
Elite World Marmaris Otel, size seçkin bir ortamda zindelik kazanabileceğiniz ve rahatlayabileceğiniz güzel bir seçenek sunuyor: FITLIFE SPA&HEALTH CENTERBirçok farklı yöntem sunan kişiye özel masaj paketleri... Havuz sonrası sauna keyfi ya da buhar banyosu... Osmanlı hamam kültürünü yaşatan Türk hamamında kese ve köpük masajları... Son teknolojiyle donatılan Fitness Center, sağlıklı içecekler sunan Vitamin bar… Ve daha pek çok olanak sizi bekliyor.Herkesin keyfi yerinde… Rahatlamak ve form tutmak için acık yüzme havuzumuzdan yararlanabilirsiniz. Altın kaplamalarla desteklenen İtalyan mozaiklerle döşenmiş olan havuz, klor ve diğer kimyasalların yan etkileri en aza indirilerek dezenfekte ediliyor.
24-Hour Reception
Aerobic
Bar
Beach Lounger
Beach Sand
Beach Towel
Business Center
Coiffeur *
Currency Exchange
Dinner
Doctor *
Dry Cleaning *
Five o'clock Tea
Hairdryer
Ironing Service *
Laundry *
Mini Bar
Rental Car *
Restaurant
Restaurant (à la carte)
Room Service *
Sunbed
Transfer Service
Wi-Fi Internet Connection
Adult Only
Air Conditioner
Garage
Non Smoking Rooms
TV
Fitness Center
Massage *
Outdoor Pool 
Sauna
Spa&Wellness center *
* Marked services are not free of charge.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com
36.8008,28.23373
ha11539Hotel/ha.11539-Elite-World-Marmar87
Ages
Conversation via Whatsapp
905385446400
Ers Tour | Call Center
Click To Call
TOTAL