Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com

RegisterRemind My Password
Sign in
Photos Location

Ceylan Termal Otel

Unnamed Road, 03370 Gazlıgöl/İhsaniye/Afyonkarahisar, Türkiye0 New Reservation
The total package price, including the flight + hotel.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com

* Marked services are not free of charge.

Ceylan Afyon Termal Otel

Ceylan Termal Otel 15.000m2’lik alana inşa edilmiştir.Ceylan Termal Otel yeşillikler içerisinde doğayla bir bütün oluşturmuş bir sağlıklı yaşam köyüdür. Ceylan Termal Otel de her yerinde kullanabileceğiniz ücretsiz Wİ-Fİ hizmetinde bulunmaktadır. Sağlıklı ve eğlenceli bir tatil içi seçim tercihiniz Ceylan Termal Otel olmalıdır.

Yemek Bölümü

Ceylan Termal Otel’in de sağlıklı bir köy kahvaltısı ve kahvelerinizi yudumlayacağınız köy kafeteryası bulunmaktadır. Ceylan Termal Otel diğer otellerden farklı olarak oda değil de tatil evi olarak adlandırdığı evler bulunmaktadır.

Aktiviteler

Ceylan Termal Otel Aktiviteleri arasında Türk hamamı,termal havuz,hoş sohbetlerinizi geçirebileceğiniz terasları ve balkonları,spor solonu,anfi tiyatro ve bakkal gibi hizmet ve aktiviteleri bulunmaktadır.

Ayrıca Ceylan Termal Otel evlerinde kendi mutfakları bulunduğundan dolayı kendi yemeğinizi kendiniz yaparak yeme olanağına sahipsiniz.Tamamen şehirden uzak doğayla iç iç sağlıklı ve eğlenceli bir tatil için Ceylan Termal Otel siz değerli konuklarını beklemektedir.

Otel’in Öne Çıkan Özellikleri:

  • Bay Bayan Ayrı Havuzlar
  • Odada Termal Su
  • Spor Merkezi
  • Amfi Tiyatro
  • 0-6 Yaş Arası Çocuk Ücretsiz

Otel Oda Konseptleri

  • Taş Termal Villalar
  • Sağlıklı Yaşam Evleri

Otel Oda Özellikleri

Ceylan Termal Otel toplam olarak 30 adet tatil evi kapasitesine sahiptir. Ceylan Termal Otel tatil evlerinin hepsi balkonlu olup doğa manzarasına sahiptir.Ceylan Termal Otel tatil evlerinde tam donanımlı mutfaklar mevcuttur. Ceylan Termal Otel tatil evlerinin genel özellikleri arasında ücretsiz Wİ-Fİ hizmeti,saç kurutma makinesi,terlik,banyo,WC, duş malzemeleri,mini bark,kasa gibi bir çok olanak siz değerli konuklarımız için hizmetine sunulmaktadır.

Otele Yakın Merkezler

Afyon karahisar Şehir Merkezine ve Otogara 20 km.

Zafer havaalanına 35 km. mesafede konumlanmıştır.

Otel Arama Kelimeleri ;

Ceylan Termal Otel, Ceylan Afyon Termal Otel, Ceylan Afyon Termal Otel Erken Rezervasyon, Afyon Otelleri, Afyon İslami Termal Otelleri

38.93741,30.51416ha11982Hotel/ha.11982-Ceylan-Termal-Otel1
Ages
Conversation via Whatsapp
905316801205
Ers Tour | Call Center
Click To Call
TOTAL