Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com

RegisterRemind My Password
Sign in
°C

Cappadocia Abras Cave Hotel

Edit
DiningHotel BarGuestroom ViewGuestroom ViewProperty GroundsDiningIn-Room CoffeeChapelIn-Room AmenityDiningChildrens Theme RoomIn-Room AmenityBalconyBathroomIn-Room AmenityStaircaseStaircaseLiving AreaGuestroom ViewHotel BarLobbyChapelTerrace/PatioBathroomGuestroom ViewGuestroom ViewGuestroom ViewTerrace/PatioCourtyardTerrace/PatioTerrace/PatioTerrace/PatioGuestroom ViewBreakfast AreaGuestroom ViewGuestroom ViewReceptionBuffetFeatured ImageHotel Front - Evening/NightHotel Front - Evening/NightHotel Front - Evening/NightTerrace/PatioTerrace/PatioTerrace/PatioProperty GroundsHotel EntranceGuestroom ViewDining
Contact
+903843412411
+90 242 229 98 99
info@erstour.com
Karahandere Mah. Sucuoğlu-2 Sok. No:9 Ürgüp / NEVŞEHİR
Description
Eski bir papaz okulunda yer alan Cappadocia Abrasj Cave Hotel, tarihi bir şapele sahiptir. Otel, avlu içeren 600 yıllık bir binada faaliyet göstermektedir. Kayalara oyulmuş mağara odalara ev sahipliği yapmaktadır. Otelde bir bahçe ve bir teras bulunmaktadır. Cappadocia Abrasj Cave Hotel'in taş duvarlar barındıran odaları geleneksel tarzda dekore edilmiştir. Sağlanan modern olanaklar arasında düz ekran TV ve ücretsiz Wi-Fi sayılabilir.Köy mahsulleriyle hazırlanmış geleneksel bir kahvaltıyla güne başlanabilir. Otel yakınında ayrıca bölgesel yemekler sunan restoranlar yer almaktadır. Temenni Tepesi, otele 1 km mesafededir. Göreme Açık Hava Müzesi 7 km uzaklıktadır. Nevşehir Kapadokya Havalimanı ise 45 km mesafededir. Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Ürgüp noktasında en beğendikleri kesim. Bu tesis ayrıca Ürgüp'teki en iyi fiyat/fayda oranına sahip! Bu şehirdeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar paralarının karşılığında daha fazlasını alıyorlar.
The total package price, including the flight + hotel.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com
Eski bir papaz okulunda yer alan Cappadocia Abrasj Cave Hotel, tarihi bir şapele sahiptir. Otel, avlu içeren 600 yıllık bir binada faaliyet göstermektedir. Kayalara oyulmuş mağara odalara ev sahipliği yapmaktadır. Otelde bir bahçe ve bir teras bulunmaktadır. Cappadocia Abrasj Cave Hotel'in taş duvarlar barındıran odaları geleneksel tarzda dekore edilmiştir. Sağlanan modern olanaklar arasında düz ekran TV ve ücretsiz Wi-Fi sayılabilir.
Köy mahsulleriyle hazırlanmış geleneksel bir kahvaltıyla güne başlanabilir. Otel yakınında ayrıca bölgesel yemekler sunan restoranlar yer almaktadır. Temenni Tepesi, otele 1 km mesafededir. Göreme Açık Hava Müzesi 7 km uzaklıktadır. Nevşehir Kapadokya Havalimanı ise 45 km mesafededir. Bu, bağımsız değerlendirmelere göre konuklarımızın Ürgüp noktasında en beğendikleri kesim. Bu tesis ayrıca Ürgüp'teki en iyi fiyat/fayda oranına sahip! Bu şehirdeki diğer tesislerle karşılaştırıldığında konuklar paralarının karşılığında daha fazlasını alıyorlar.
24-Hour Reception
Airport Shuttle *
Bar
Bicycle Rental
Breakfast in the Room
Concierge Service
Currency Exchange
Designated Smoking Area
Dry Cleaning
Family Rooms
Fax/Photocopy
Free Bathroom Supplies
Hairdryer
Heating
Ironing Service
Laundry
Luggage Storage
Private Check-In/Check-Out
Rental Car
Restaurant
Room Service
Safety Deposit Box
Secured parking area for bicycles and motorcycles
Shared lounge/TV area
Soundproof Rooms
Ticket Service
Transfer Service *
Wake-up Service
Wi-Fi Internet Connection
Fara animale de companie
Flat-screen TV
Garden
Non Smoking Rooms
Terrace
Hourse Riding
Satellite Channels
* Marked services are not free of charge.
Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com
38.62696,34.90475
ha11531Hotel/ha.11531-Cappadocia-Abras-Cav
Ages
Conversation via Whatsapp
905385446400
Ers Tour | Call Center
Click To Call
TOTAL