Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com

RegisterRemind My Password
Sign in

Acenteler

 
ErsPortal  acenteler, tur operatörleri ve kendi personelinin seyahat-konaklama organizasyonunu yapan kamu ve özel sektördeki büyük kuruluşlar için avantajlı özelliklere sahip bir seyahat portalıdır.
 

Zengin İçerik En İyi Fiyatlarla Buluştu… 

 
ErsPortal sayesinde :
*Dünyada 140.000 den fazla otele,
*200 ün üzerindeki havayollarının tüm uçuşlarına,
*800 Araç kiralama acentasının 30.000 farklı noktada aracına, 
*Türkiye’deki 2000’i aşkın Elektra kullanan otelin anlık fiyat ve doluluk bilgilerine kolayca ulaşır ve 
* 40 dilde 
* 89 para biriminde 
* dinamik paketleme özelliği ile 
online rezervasyon yapabilirsiniz.
 
 
ErsPortalın kısa kullanım videosunu izleyiniz : 
 

 
ErsPortal  3 farklı şekilde kullanılabilir ;
 
1.ErsPortal.com  web sayfası üzerinden üyelikle (Bronz Partner),
2.Acente Olarak (Silver Partner),
3.Tur Operatörü Olarak (Gold Partner)
 
 
1.Üyelikle Kullanım (Bronz Partner): ErsPortala  üye olunarak, kullanıcı adı ve şifre alınır. Bronz Partner konumunda olan işletmeler portal üzerinden online otel, uçak, araç kiralama, transfer hizmeti ve günlük tur satışı yapıp kredi kartıyla ödeme alabilirler. Kullanacakları web sayfasının domain adında hoteladvisor.net adı da görünecektir. Üyelikle Kullanım(Bronz Partner’lık), özellikle kendi çalışanlarının seyahat organizasyonunu online yapmak isteyen kurumlar için çok uygundur. Zengin bir içerik ve en iyi fiyatlara bir tıklamayla ulaşma şansına sahip olunur. 
 
2.Acente Olarak Kullanım (Silver Partner): Kurumunuza özel bir web sayfası oluşturularak hoteladvisor.net portalının içeriği buraya aktarılır. Böylece Expedia Otellerini, Amadeus ve lokal firmaların sağladığı uçuşları, araç kiralama ve günlük tur satışlarını kendi markanızla online olarak yapabilir ve kredi kartıyla ödemesini alabilirsiniz. 
 
3.Tur Operatörü Olarak Kullanım (Gold Partner): Silver Partner özelliklerine ilave olarak, acentelerin uçak, otel, tur vb. kendi anlaşmaları doğrultusunda oluşan kontratlarını girebilecekleri bir alt yapı sunulur. Ayrıca Gold Partnerlar kendi alt acentelerini de bu sisteme dahil ederek satış yaptırabilir, gelir elde edebilirler. 
-Sisteme sınırsız sayıda kontrat tanımlanabilir. Kontrat bilgileri üzerinden verilen konaklama tarih aralığı, kişi cocuk-yaş parametrelerine göre, kontrat şartlarına uygun konaklama ücretlerini hesaplayarak satış için web sayfasında yayınlar.
-Sistem üzerinden binlerce otelin fiyat-kontrat bilgilerine erişmek/değiştirmek çok kolaydır, bu değişikliklerle ilgili her kayıt log altına alınır.
-Sisteme ek kullanıcı tanımlayarak bu kullanıcılara verilen roller doğrultusunda yetkilendirme yapılabilir.
-Girilen tüm oteller tek bir portal üzerinden listelenip, herhangi bir otel üzerinden rezervasyon almak mümkündür.
 
Neden Avantajlıdır ?
 
40 farklı dilde, 95 para birimiyle fiyat ve koşullarınızı yayınlar, dünyanın her ülkesinden online rezervasyon alırsınız. 
 
En iyi fiyatlara ve en yüksek online satış teknolojisine sahip olursunuz
 
Fiyat değişikliklerini anlık olarak sisteme yansıtabilirsiniz. 
 
Dinamik paketlemeyle daha fazla kazanırsınız.
 
SSL güvencesiyle PCI standartlarında online ödeme alırsınız
 
ErsPortalın sağladığı tüm dijital pazarlama araçlarını (Profesyonel bir Web Sitesi, Sosyal Medya, Seo, Mobil Uygulamalar vb) ilave bir ücret ödemeden kullanır, internette daha fazla görünür olursunuz.
 
ErsPortal  Microsoft’la ortak marka olarak geliştirilmiştir; Microsoft Azure bulut alt yapısını kullanır. Bu sayede, internet ticaretinin gerektirdiği 3.parti lisanslara herhangi bir yatırım yapmadan çok güvenli bir sistemle elektronik ticarete kolay giriş yaparsınız.
;
Conversation via Whatsapp
905385446400
Ers Tour | Call Center
Click To Call
TOTAL