Let us call you

Name
Surname
Phone Number
E-Mail Adresses
Subject
Time of Call
Message
 

 
info@erstour.com

RegisterRemind My Password
Sign in

Acentalar İçin Site Kullanım Koşulları

 

Ersnin geliştirmiş olduğu Ersportal ile Acente, dünyadaki uçak,otel,araç, transfer ve tur gibi seyahat hizmetlerini ana dağıtıcılardan toptan fiyatına alır, direk olarak veya kendi servisleri ile birleştirerek web sitesinde müşterilerine online olarak satar.

 

ERS portalını kendi veya HotelAdvisor.net alan adıyla kullanan acenteler aşağıdaki şart ve hükümlere bağlı olmayı kabul eder.

 

1. İçerik Mülkiyet Hakları 
Ticari Markalar, Fikri Mülkiyet, Telif Hakları web sayfalarında yayımlanan içerikler (örneğin yazılım, ürünler, logolar, v.s. gibi ticari markalar, bilgiler, raporlar, resimler ve grafikler), ulusal ve uluslar arası kanunlar ve uluslar arası sözleşmeler ile korunmaktadır. Bu nedenle izinsiz olarak siteden alıntı yapılamaz; sitede yer alan ifadeler içerisindeki 3. kişi ya da kurumlara ait tescilli marka, hizmet, logo vb. uyarılar ve ayraçlar, siteden alıntı yapıldığında kaldırılamaz. 

 

2. Ana Dağıtıcılar Ait Ek Hüküm ve Koşullar
Sitedeki ürün ve hizmetlerin rezervasyon ve satınalma işlemlerinde ana dağıtıcının belirlediği ek hüküm ve koşullar olabilir. Acenta  bu koşulları peşinen kabul etmiş olur.

 

3. Kullanım Şekli ve Süresi
Acenteler hoteladvisor.net sitesine kurumsal kayıt yaptırarak ücretsiz olarak kullanabilirler. Bu durumda online seyahat servislerini www.hoteladvisor.net web adresinden kurumsal giriş yaparak temin edebilirler.

 

Kendi alan adları ile kendi web sitelerinde kullanmak isteyen acenteler ise süreli sözleşmeler yaparak portala sahip olurlar. Sözleşme süresi aylık yıllık 5 yıllık ve 10 yıllık olabilir.

 

5. Test Kullanımı

Acente sözleşmeden önce istediği süre boyunca www.ornekportal.com adresinde kendisine sağlanacak sistemin eşdeğerini tüm fonksiyonları ve aynı içeriği ile kullanarak test etmiş ve onaylamış olur.

 

5.Ödeme ve Lisans Hakkı

Sözleşme yapıldığında ERS tarafından acentaya ait web sitesinin tasarım, barındırma, güvenlik sertifikası harcamaları yapılacağından acente ödemeyi peşin olarak yapmayı ve hiç bir şekilde iade almayacağını kabul eder. 

 

Acente ödemeyi tamamlamadan lisans hakkına sahip olmaz. ERS ödemenin tamamlanmadığı takdirde sistemin kullanımını durdurma hakkına sahiptir.

 

6.Kurulum

Kendi alan adları ile ERS portalı kullanmak isteyen acenteler için tasarım ve kurulum ERS AŞ tarafından yapılmaktadır. Acente bu tasarım ve kurulumun yapılması için gerekli bilgi ve materyelleri sağlamak zorundadır.

 

7.Teknik Destek
ERS portalın çalışması boyunca online olarak teknik destek verir. Acente sisteminde karşılaştığı herhangi bir eksiklik ve hatayı online destek hattından yazılı olarak bildirmek sorumluluğundadır.

 

8.Garanti
ERS dünyadaki diğer ana dağıtıcılardan (expedia, havayolları, otel zincirleri, transfer ve ara firmaları vs ) sağladığı servis ve ürünlerin içeriği doğruluğu ve zenginliği konusunda sorumlu tutulamaz. 

ERS yanlış kullanımdan ve kendi sağladığı hizmetler dışındaki teknik aksaklıklardan (elektrik,internet vb) sorumlu tutulamaz.

ERS sistemde çıkabilecek teknik hata veya arızaların en kısa sürede ve ücretsiz olarak giderilmesinden sorumludur.

 

9.Sözleşme Süresi ve Feshi
Sözleşme süresi sonunda taraflar karşı tarafa yazılı olarak bildirerek sözleşmeyi fesih edebilirler eğer bildirilmez ise sözleşme süresi otomatik olarak bir dönem daha uzar.  
Eğer taraflar karşılıklı olarak anlaşarak sözleşmeyi süresinden önce fesh etmek isterlerse acente ödemesini yaptığı döneme ait bir iade almayacağına kabul ve taahüt eder.

 

 

 

;
Conversation via Whatsapp
905385446400
Ers Tour | Call Center
Click To Call
TOTAL